Sociální skupiny v Česku

From Necyklopedie
(Redirected from Sociální skupiny v ČR)
Jump to navigation Jump to search


V Česku existuje několik skupin obyvatelstva, v nichž mají lidé společné názory a cíle. Každá má různý počet členů. Vyznačují se uctíváním stejných Bohů a stejnými názory, které jsou neměnné a drtivá většina už ze samého principu tuto myšlenku a názor podporují, jinak by z této skupiny byli vyloučeni.

V minulosti se populace Česka dělila na dva tábory – na odpůrce rasismu a na odpůrce rasismu a cikánů. Dnes se dělíme především na islamofily a islamofoby. V budoucnu na sunnity a šíity.

Pražská kavárna[edit | edit source]

Tato sociální skupina je jedna z nejvíce diskutovaných. Jedná se především o mladé flákače, dobře zajištěnou generaci 15-ti až 26-ti letých výrůstků, jejichž rodiče fungují v kancelářích od rána do večera a každý den dají svým dětem 500 Kč na ruku. Tato skupina je ze všech nejlínější. Celý den se povalují po pražských kavárnách, barech nebo restauracích. Společně brblají o politice, ekonomice, gender tématech či humanistických pseudooborech. Omílají stejná témata dokola, zejména však vše, co se týká:


- za všechno může Rusko, Putin, nebo Zeman. Nově už i Babiš. Okamura je rasista, protože je japonec a my jsme bílí.

- Amerika je úplně nejlepšejší na světě. Zachránila nás od obou světových válek, komunismu, hladomoru, ruskem, debility, a především - vytvořením si vlastního názoru. Chce pro nás jenom to nejlepší a dělá vše jen pro naše dobro. Na oplátku za to vlastně vůbec nic nechce. EU je naše spása!

Typický příslušník Pražské kavárny
Typický příslušník Agresivních plešounů (vpravo)

- Homosexuálové, Bisexuálové, milovníci BDSM, úchyláci, hnusáci a feťáci jsou naši kamarádi.

- Lidé s opačným názorem jsou tupci, chudáci, vesničani, redneckové a rusofilní hulibrci, kteří ničemu nerozumí a nemá cenu se s nimi bavit. Baví se zejména s lidmi se stejným názorem.

- Uprchlíci ze všech zemí, vítejte! Ale hlavně nechoďte k nám do Prahy, a už vůbec se nestěhujte vedle nás nebo k nám domů! Můžete třeba do Ústí nebo Teplic.

- Účast na všemožných "demokratických" demonstracích, klidně i v pracovní době, protože se nudí a nemají lepší věci na práci.

Tito lidé nepracují. Je to zlatá mládež, která do 26-ti let buďto studuje, potuluje se v neziskovkách, nebo prostě nic nedělá. Poté většině dojde krutá realita života a přestanou mít čas. Někteří nedospějí ani poté.

Počet členů: 20 000 - 50 000

Výskyt: zejména Praha, rozlezlí v kavárnách ve všech větších městech

Svatí: Miroslav Kalousek, Karel Schwarzenberg, Hillary Clinton

Agresivní plešouni[edit | edit source]

Jejich největším zlem jsou cikáni, kteří prý kradou, zabíjejí a znásilňují naše drahé Slovanky. Dále Vietnamci, kteří vyrábějí jenom drogy - a tím nám, slušným Čechům, berou práci. Uprchlíci jsou odpad, který je nejlépe vyčistit v koncentračních táborech.

Pracují zejména jako vyhazovači na diskotékách nebo jako ochranka v obchodních řetězcích. Jejich nejoblíbenější skupinou je Ortel, vlastní luxusní auta značky Škoda Felicie či Fia Multipla.

Svatí: Adolf Hitler, Tomáš Vandas

Absolventi vysoké školy života[edit | edit source]

Typická absolventka Vysoké školy života. Zbraň je připravena na muslimské mandelinky bramborové

Přestože vysokou školu absolvuje zhruba 5% obyvatelstva, Vysokou školou života prošla polovina lidí ve věku nad 40. Pozná se to tak, že to mají na Facebookovém profilu (na té zlé sítí řízené z USA, která sleduje každý náš pohyb, proto tam vše tato skupina sdílí, chatují si s lidmi o citlivých tématech a posílají si a sdílí soukromé fotky.)

Dále je velmi oblíbený odznáček na profilovce, ideálně s vlajkou, vlajka v autě, když se hraje hokej, ale když Češi prohrajou, ihned jde pryč! Nadávání na nadnárodní korporace, na Lidl, Kaufland, Tesco, ČSOB, Česká spořitelna, ale samotné využívání těchto služeb.

Vyskytují se po celém Česku, mírně větší výskyt zejména v Moravskoslezském, Ústeckém kraji a na Moravě.

Názory

- Povinná vojenská služba pro ty mladé, kteří si zaslouží pořádný metál. My jsme měli vojnu, proč by jí oni mít neměli? Nás rodiče mlátili, mladé je tedy potřeba pořádně flákat od rána do večera.

- Povinné mlátičky učitelům do všech škol. Naklonování Igora Hnízda. Opustit EU, NATO, Schengen, uzavřít hranice, znárodnění všech žiďáckých korporací. Imigranty nebrat a střílet na hranicích.

- Rusko je prostě TOP a Putin je náš přítel a spasitel. Slovanský národ povstane, proti těmto zlým Západním spojencům, kteří si z nás chtějí udělat otroky, pátou kolonu, montovnu pro Němce

- Za všechno můžou Sorosovy organizace, CIA, FBI, Merkelová, židé, cikáni, mossad, USA či reptiliáni.

- Média s námi manipulují, proto si je každý den čteme a nasíráme se z nich, kazíme si tím den.


O politice jsou tito lidé schopni bavit kdekoliv, na dovolené, při grilování, v práci - prostě politikou žijou, ale žere je jako kyselina.


Svatí: Tomio Samurajo Okamura

Ovce[edit | edit source]

Typická ovčí rodinka
Outsideři se sešli


Tato skupina je nejpočetnější a mísí se s uvedenými skupinami. Do skupiny patří různí lidé bez rozdílu věku, vzdělání, rasy či náboženství. Nejhlavnějším znakem je to, že si neumí udělat vlastní názor. Vše na základě názorů oblíbeného zpěváka, kamaráda nebo sportovce. Rádi po práci sledují Ulici, Ordinaci, Superstar, Česko-slovensko má talent, Robinsonův ostrov, zprávy a další vymývačky.

Počet členů: více než 5 milionů

Outsideři[edit | edit source]

Lidé s vlastním názorem. Co to je?!

Počet členů: 5 - 10% obyvatelstva.

Četba knih, vlastní studium, sebezdokonalování. Nejdou s proudem, mainstreamem. Na různou situaci rozdílné názory, ne podle toho, co si skupina a lidé okolo nich myslí. Většinou to jsou ti "blázni", "asociálové", "nerdi". Nikdo se s nimi moc nebaví. Rozumová vyspělost, inteligence nemusí být nutně vysoká, nehraje extra roli. Každý jedinec originální, ne jako v ostatních skupinách, kde nepoznáte jeden od druhého.

Bohové: každý má svého Boha, nebo dokonce žádného!

Miléniálové[edit | edit source]

Typická mileniálka a její profilové foto
Typická skupina miléniálů

Věková kategorie od 13 do 18 let.

Vyznačují se věčným čuměním do smartphonů prakticky kdekoliv - v dopravních prostředcích, ve škole, na záchodě, doma, v nemocnici, při chůzi. Počet lidí bez vlastního názoru přesahuje 95%. Zbylých 5% je naprosto vyloučeno, nebaví se s nimi, v extrémnějších případech je šikanují, protože prostě neplují s proudem, nechtějí se s nimi bavit o Mickey Mousovi, Marvel filmech, KFC, MC Donald, Mainstream hudbě, Mainstream pořadech, o gay(přeškrtnout)-super cool hipster účesech co zrovna frčí, trendy oblečení, jídle, "lásce" atd.

Hlavním znakem této skupiny je chatování s každým, většinou krátce jako "Ahoj", "Nvm", "Ne", "Jk se mas", "Fjn", "Tj". Psaní nejvíce smajlíků za sebou, psaní nesmyslných vět bez gramatiky. Sdílení na Facebooku všech možných sraček, fotky "přes filtr" - psí (prasečí?) jazýčky přes svoje super nádherné xichty (viz obrázek) na svůj FB, Instáč, Snep. Kupování všeho co je v módě, za peníze rodičů či těžce vydřené peníze na brigádách za 70 Kč na hodinu. Poté, když už to nefrčí, to zahodí.

Sledování Youtuberů, kteří se stali jejich idoly. Například tím, že nadávají policistům, cpou se jídlem, či jen tak se svým egoistickým účesem z barbershopu za tisícovku zírají do kamery, melou cosi o životě a říkají tomu rádoby skvělé názory. Tyto názory pak pochopitelně převezmou diváci. Problém však nastane v případě, kdy sledují Youtubera A, který se vyslovil názoru A a Youtubera B, který se vyslovil názoru B. V tuto chvíli u mileniála rozhodují 2 faktory, jaký názor zvolit. Za prvé, kolik jeho přátelů si myslí názor A či B a za druhé čas zhlédnutí posledního videa.

Nově je v módě livestreamování svých plytkostí na Facebooku, kde frajersky potahují elektronickou cigaretu či tupě civí do kamery a vydávají ze sebe zvláštní zvuky podobné zvířatům. Velmi, velmi časté je nudění se.

Důchodci[edit | edit source]

Důchodci na lovu, tentokrát se prodává levné máslo

Vzhledem k tomu, že česká populace stárne, roste počet důchodců. Tito lidé jsou vzhledem k svému věku nejlépe zmanipulovatelní (hned po miléniálech), což se u nich dá pochopit. Proto přejdou na levnou elektriku, kterou jim nabízel ten fešnej mladík v obleku. Zajdou si na akce, kde se prodává hrnec za 30 000. A když jsou volby, svůj lístek nezapomenou hodit ČSSD nebo KSČM. A pozor, nově i Babišovi.

Fetky, Anarchisti, Greenpeace a další verbež[edit | edit source]

Feťák, co kazí dokonce samotného Ježíše Krista

Legalizovat všechny drogy, následně je zdanit a vybírat peníze do státní kasy. Z těchto peněz platit propagaci, jak jsou drogy prospěšné - třeba taková droga krokodil. Ta je prospěšná (ale jenom pro přírodu, protože zabíjí a rozežírá lidi, až z nich nic nezbude).

Drogy do všech rodin. Drogy rozdávat dětem ve školách, nechť se na daních vybere co nejvíce. V každé chemické škole povinně zavést výuku jak se vyrábí pervitin. Každý obchod kromě EET povinně i heroin a piko, ať si každý svobodně vybere.

Rozmlátit a vyrabovat na demonstraci všechny obchody v okolí, protože provozovatelé jsou zlí kapitalisté a nerozdávají věci zadarmo.

Obsadit nějakou vilu, vykálet se tam a píchnout si tam pár injekcí heráku, pohodit tam odpadky. Protože se o to nikdo nestará, my se o to takto postaráme!

Svatí: Jimmy Hendrix a další hippiesáci


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýnečlověk obecnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid