Uživatel:Triquelito/Neznámý psychopat

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem ?.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem ?????.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Na první pohled milý a sympatický člověk

„Průměrný člověk se v životě setká s vrahem celkem 36 krát.“

- Jan Masaryk

„Tvojho Boha jebem!“

- slovenský neznámý psychopat

Neznámý psychopat (*29. února 19??, Vidlákov) je neznámá osoba s poruchou osobnosti, jejíž další obětí jsi velmi pravděpodobně právě TY. Jeho/její chování lze obecně popsat jako amorální, bezcitné, manipulativní, nebezpečné a zákeřné, mívá sklony ke lhaní, násilí a stalkingu. Pozoruje tě z povzdálí když j(e)deš do práce/do školy, když jsi na úřadě, když kupuješ sušenky a dokonce i když masturbuješ. Vzhledem ke tvé minulosti a s ohledem na tvou povahu ti nikdo – ani policie ČR ani tvé okolí – nevěří.

Neznámý psychopat je rovněž vášnivým hackerem, necyklopedistou (obojí je de facto totéž, tedy, jedno a to samé), sériovým vrahem, seriálovým vrahem, stoupencem Aštara Šerana, příznivcem pražské Slavie a v neposlední řadě psychopatem, jehož identita je neznámá. Nepochybně je to Rus nebo aspoň Bělorus.

Jinými slovy… jsi v prdeli.

Zajímavostí je, že při výběrech z účtu zadává naprosto shodný PIN kód jako ty. A i číslo bankovního účtu souhlasí.

Možný životopis[edit | edit source]

Co týden to nová profilovka

Neznámý psychopat byl neplánovaným nechtěným dítětem zplozeným během prvního a zároveň posledního náhodilého sexu mezi jeho náctiletou matkou a (jejím) otcem. Krátce po jeho narození putoval do dětského domova, jeho otec/děda putoval do vězení a jeho matka spáchala sebevraždu. Byl dítětem nestálým a zlobivým a všem bylo vcelku brzy jasné, že z něj nevyroste druhý Mirek Dušín.

Oblíbenou činností tohoto individua bylo lhaní, krádeže (např. hraček jiných dětí či peněz učitelů) a později rovněž sexuální zneužívání nejen opačného pohlaví, avšak především dívek. Stal se obávaným. Po uplacení ředitele se výjimečně dostal do kina, zrovna když kino za odměnu navštívila třída středoškoláků. Bylo to poprvé co zpozoroval TEBE.

Po opuštění dětského domova se po něm slehla zem. Pak jej peklo vyvrhlo.

Možní kandidáti[edit | edit source]

Ve TVÉM případě může být neznámým psychopatem třeba…

  • …třeba Julius Šuman
  • …Zodiac
  • …Tvůj kocour
  • Tvoje kočka

Koho znal/a?[edit | edit source]

Jiří Pospíchal

Laskavý starší pán z Hodonínska, který byl jen ve špatnou dobu na špatném místě.

Tvůj ex-partner

Upovídaný cenný zdroj informací ohledně tvé maličkosti.

Účel tohoto článku[edit | edit source]

Účel tohoto článku je pro bystrého člověka zřejmý – odvést pozornost. Čtenář získává pocit – falešný pocit – že je beztak v pořádku a v bezpečí, neboť tento text pouhou fikcí jest. To je ale ona pointa. Není. Neznámý psychopat pochopitelně ovládá obor IT a vytvořil článek na Necyklopedii, aby svou oběť vlákal do pasti. Hackerské dovednosti využije k lokalizování svojí oběti, v tomto případě TEBE, zatímco ty plýtváš drahocenný čas čtením těchto nesmyslů, které tě mají za úkol zdržet. A jelikož postrádáš skutečně hlubší znalosti informačních technologií, tak si pořád myslíš, že je to pouhá legrace. Komu není rady…

Možnosti[edit | edit source]

Obrana
  • 158 a pak 155
  • vražda v sebeobraně
Útok
  • vražda naférovku
  • zjistit jeho identitu

Nejasnosti[edit | edit source]

Je to muž nebo snad žena?

Proč právě TY?

Zná se s Jackem Rozprašovačem? Pokud ano, odkud?


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid