Uživatel:Triquelito/Třetí světová válka (reality show)

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Třetí světová válka ® je v současnosti již třetí řadou úspěšné reality show, ve které se rozhoduje o tom, kdo v období do další řady soutěže bude ovládat a obtěžovat svět.

Soutěžící[editovat | editovat zdroj]

Luxusní vila v Panamě se stala centrem této reality show vůbec prvně

Dvanáct soutěžících je ubytováno v rozlehlé panamské vile, přičemž každý měsíc vilu jeden soutěžící opouští. Do soutěže se přihlásili též někteří účastníci předchozích dvou relací – vítězové z Británie a Spojených států a také „věční poražení“, Francie. Navzdory protestům se soutěže zúčastnili Rusové, dorazila rovněž Čína. Premiérovou účast si připsala např. Indie. Poněkud překvapivě se do finále nedostali Němci nebo Japonci (oba shodně vypadli s Amerikou), Česko svou účast v souboji s Čínou vzdalo.

Seznam soutěžících[editovat | editovat zdroj]

  1. Čínská lidová republika
  2. Gambie
  3. Francie
  4. Indie
  5. Itálie
  6. Írán
  7. KLDR
  8. Pákistán
  9. Rusko
  10. Saúdská Arábie
  11. Spojené království
  12. Spojené státy americké

Průběh hry[editovat | editovat zdroj]

Amerika a Anglie táhli za jeden provaz ve většině případů

Během prvního měsíce se začala krystalizovat spojenectví – Amerika se stala zásadní silou ve vile a Francie s Brity se přidala na její stranu. Ostrá výměna názorů nastala mezi Indií a Pákistánem, což ale diváky ke smůle producentů příliš nepřekvapilo – tito soutěžící se znali už před příchodem do vily.

Během rána 20. dne se přihodila první velká krize, když KLDR z příborů, čajových pytlíků, zrnek rýže a ruliček od toaletního papíru zkonstruovala raketu dlouhého doletu a ohrožovala tak obývací pokoj i celý natáčecí štáb. Toaletní raketa však odpálena nebyla, neboť pokoj Ameriky byl příliš vzdálený a ani z pokoje Číny jej nešlo ohrozit. Čína pomáhala rozrušenou KLDR uklidnit, za což si získala sympatie diváků.

V prvním měsíci došlo na souboj mezi Amerikou, kterou vyzvali Korejci, a KLDR. KLDR byla americkým jaderným arzenálem anihilována a v souboji tak Amerika rozhodně zvítězila. Nutno přiznat, že KLDR byla tak jako tak bez šance, protože hlasování diváků probíhalo telefonicky nebo přes Internet a KLDR do nukleárního vyhlazení obdržela jediný hlas z Pchjongjangu. Amerika však dostala od poroty a štábu napomenutí za nedovolené použití atomových zbraní, které jsou ve všech pořadech typu reality show zakázány.

Vítěz[editovat | editovat zdroj]

Na vítěze třetí řady soutěže Třetí světová válka ® si bohužel budeme muset počkat. Finální pětici nyní tvoří USA, Spojené království, Čína, Rusko a překvapení z Francie.


Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaMimoňská občanská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaSousedský pučStalingradský kotelStrážsko-libereckokrajská válkaStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka mezi Babišovými příznivci a odpůrciVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válkaIII. Rýžová válkaPrvní Skalicko-Borská válka