Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek

Z Necyklopedie
(přesměrováno z Óm)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Google uncyc.jpg Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek na googleTohle je nejlepší článek na téma „Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek“ na celým internetu.
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Ampérmetr.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Stylizované velké řecké písmeno Omega, symbolizující posvátný Ohm, uctívaný církví měření elektrického proudu v celých jednotkách bez použití číslovek. Zakresleno vyznavačem pod vlivem elektrického proudu.
Georg Simon Ohm... ohm... ohm... nasrán vtlouká členům církve do hlav svůj zákon.

„Ohm... ohm... ohm...“

- Georg Simon Ohm... ohm... ohm...

„Ohmmmmmm....“

- David Lister

Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek je fyzikálně-náboženské hnutí, ve kterém hlavní a nejdůležitější roli hraje měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek. Při obřadech se věřící shromažďují kolem elektrického obvodu, změří v něm elektrický odpor na celé jednotky (užívaná jednotka se liší sbor od sboru, nicméně bezesporu nejrozšířenější jednotkou je neboli Ohm; při měření se zaokrouhluje nahoru) a následně nahlas sborově opakují naměřené množství bez užití číslovek, jednotku po jednotce.

Původ a vznik[editovat | editovat zdroj]

Toto náboženství vzniklo v Kalkatě v Indii dne 14.6. roku 1828 ve 21:23:50 místního času, když byl negramotný fyzik Prá Kršna při experimentu zasažen proudem a upadl do bezvědomí. V něm se mu zjevil Georg Simon Ohm... ohm... ohm... a zjevil mu svůj zákon na dvou kamenných deskách (na jedné v integrální a na druhé v diferenciální formě). Kršna se ihned poté vydal na misionářskou cestu po světových univerzitách a elektrickým proudem strhával na svou stranu další fyziky.

Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek včera[editovat | editovat zdroj]

Celosvětově se k církvi měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek hlásila asi miliarda věřících, největší procento jich bylo možno nalézti v Kršnově rodné Indii. V Česku a Moravstánu se k církvi měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek v rámci posledního sčítání lidu přihlásilo kolem 1300 občanů.

Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek dnes[editovat | editovat zdroj]

Celosvětově se k církvi měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek hlásí asi miliarda věřících, největší procento jich nacházíme v Kršnově rodné Indii. V Česku a Moravstánu se k církvi měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek v rámci aktuálního sčítání lidu hlásí kolem 1300 občanů.

Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek zítra[editovat | editovat zdroj]

Celosvětově se k církvi měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek pravděpodobně bude hlásit asi miliarda věřících, největší procento jich najdeme v Kršnově rodné Indii. V Česku a Moravstánu se k církvi měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek v rámci zítřejšího sčítání lidu přihlásí odhadem 1300 občanů.

Smysl života[editovat | editovat zdroj]

…je nezajímá.

Vztah k ostatním náboženstvím[editovat | editovat zdroj]

…nemají.

Nábor nových členů[editovat | editovat zdroj]

…probíhá zásahem elektrickým proudem v kombinaci se základním kurzem fyziky a elektromagnetismu.

Stanovy a zvyky[editovat | editovat zdroj]

Členové církve měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek považují za hlavní a nejdůležitější přikázání Ohmův zákon. Postavení věřících v církvi se odvíjí od množství naměřeného odporu, přesto církev nemá hlavu ani patu. Je zvykem, že se věřící scházejí pravidelně jednou týdně ve fyzikální laboratoří na obřadní měření, velmi často se však setkáme i s měřením doma, což někdy, zejména v případě pokusu o měření odporu proudu v zásuvce holou rukou, tak častého u skutečně fanaticky věřících, vede k nepříjemným úrazům.

Členové církve vyhledávají teplo (které jak známo elektrický odpor vodičů zvyšuje), proto je právě indická členská základna tak široká. Úmyslné snižování teploty vodiče je největší hřích; trestem je doživotní vyloučení z církve a označení za odpadlíka, s takovým člověkem mají pak členové církve zakázáno mluvit, zdravit se nebo spolupracovat na vědeckých článcích. Téma supravodivosti je absolutní tabu.

Vliv na populární kulturu[editovat | editovat zdroj]

V 60. letech minulého století pod vlivem hnutí hipýz pod vlivem začalo toto původně indické vyznání pronikat i do emerické a následně světové populární kultury. V dílech mnoha umělců reflektujících indickou kulturu lze nalézt vypočítávání jednotlivých naměřených Ohmů; nezřídka kdy čerstvě naměřených v elektrických obvodech užitých hudebních nástrojů. Ze současných uveďme například Olivera „Pedobeara“ Shantiho, z budoucích kapelu Degen a spol.

Podívejte se také na[editovat | editovat zdroj]


Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclavFemboyství