Babochlap obecný

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Babochlap obecný na googleTohle je nejlepší článek na téma „Babochlap obecný“ na celým internetu.
Babochlap obecný
8241569 4 xs03vrxc.jpg

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové
Kmen: strunatci
Třída: savci
Řád: člověk
Druh: Babochlap obecný
Když se v dětství chopíte autíček, v dospívání penisu a v dospělosti nářadí, pak jste muž. Když se v dětství chopíte panenky Barbie, v dospívání tampónu a v dospělosti penisu, pak jste žena.

—Conchita Wurst, rakouský zpěvačka

Babochlap (Babochlap obecný) je mutace lidského druhu Homo sapiens sapiens s charakteristickými znaky všech dosud známých pohlaví. Ve volné přírodě se často symbioticky sdružuje s podobnou lidskou mutací v podobě druhu bezdomovce divokého, běžný člověk potom není schopen s jistotou určit, o jaký druh přesně jde.

Babochlap se špatně prosazuje ve společnosti, pro lidi je odpudivým, nemá mnoho přátel a často nemá přátele žádné. V historii bylo zaznamenáno jen několik (velmi málo) případů, kdy byl babochlap v přátelském vztahu s normálním člověkem a takový člověk byl ve všech případech slepcem.

Charakteristika[edit | edit source]

vzhled
chování

Záměna s jinými druhy[edit | edit source]

Velmi častý jev. Běžně dojde k záměně se zmíněným bezdomovcem, ale též si jej lze splést s metrosexuálem, mužatkou, transexuálem, transvestitou… Odborné kruhy se ve výzkumu shodují, že babochlap obecný je v základě ženského pohlaví, ale vypadá a působí jako chlap, a to vždy a bez výjimky.

Výskyt[edit | edit source]

Význačné osobnosti hnutí babochlapů v populární kultuře 21. století[edit | edit source]

Všichni níže uvedení jsou tu uvedení s jejich výslovným souhlasem, ale bez jejich vědomí.


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid
Fat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTěhotenstvíTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština