ČT24

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Rádio Jerevan.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.


„ČT24 — Nejdůvěryhodnější zpravodajský web v ČR — Česká televize“

- www.ct24.cz

„Ať pravda a láska zvítězí nad Českou televizí

- Tomáš Jedno
Logo ČT24

ČT24 je televizní kanál, na kterém Česká televize vysílá zejména události, které se staly, ale i ty, které se nestaly. Důležité je, aby vše, co odvysílá, bylo v souladu s pravdou a láskou a v úhlu pohledu podle Evropské komise. Nad dodržováním těchto principů bdí Centrální mozek EU ve spolupráci s eurohujerem Lubomírem Zaorálkem. Vlastníkem ČT24 je firma Krkavčí hory, družstvo, která je sponzorována z výpalného své mateřské organizace České televize. Družstevníci se scházejí pravidelně jednou týdne v pražské kavárně u Schwarzenbergů.

Česká televize má svůj omezený okruh spolupracovníků – tzv. „univerzálních odborníků“, kteří jsou na obrazovce pečení vaření. Jejich názor je předem znám, proto jsou zváni do všech diskuzních pořadů a do vstupů při vysílání zpráv. Aby ČT vzbudila zdání veřejnoprávnosti, zve si do některých pořadů dva univerzální odborníky, kteří si naoko oponují, ale ve skutečnosti mluví stejným jazykem a vzájemně se doplňují. A aby ČT vzbudila zdání nestrannosti a vyváženosti, pozve si čas od času i člověka s jiným názorem, ten však musí mít vždy proti sobě univerzálního odborníka ČT se správným názorem, který mu společně s redaktorem skáče do řeči, takže divák se stejně dohromady nic nedozví.

Novináři ČT jsou se svým kanálem spokojeni, protože ČT24 má sledovanost čtyři procenta a podle nezfalšovaného průzkumu jí důvěřuje přes 80 procent diváků. To jsou zajímavá čísla. Bystrý absolvent základní školy si snadno spočte, že 80 procent ze 4 procent jsou 3,2 procenta diváků. To si ale divák, který důvěřuje ČT24, nedokáže spočítat.


Vysílací schéma ČT24:

Bohužel se najdou i neuvědomělí diváci, kteří si ČT24 neváží
Čerpání informací ČT24
Lživé vysílání ČT24 si můžeme naladit i na Internetu
Informace od neziskovek bývají na ČT24 velmi vítané


Mimořádné vysílací schéma:

  • 0.00 - 23.59 Kontinuální zpravodajství na téma povodně v Praze, prezidentské volby v USA, či přímý přenos z místa teroristického útoku v Evropě s vynucenými zasvěcenými komentáři momentálně zcela nic netušících odborníků i politiků.

Čumni taky na ...[edit]


Českofilm
Kopřanská televize (KTV)
Potravinový inspektor TV Hovna
Televizija Moravija
Televize Vysočina
Česká televize
ČT24
TV Prima
TV Hovna
TV Plivna
ČT :D
ČT Péčko
TV Frnda

• • • •