Umělá demence

Z Necyklopedie
(přesměrováno z Umělá inteligence)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?


Jakékoliv heslo na téma Umělá demence byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Tak, jak člověk vytváří umělou inteligenci, která mu má zjednodušovat řadu činností, tak s tím ruku v ruce jde skutečnost, že člověk musí víc přemýšlet, což vede až k přetěžování mozku a jeho poškození a tedy snížení duševních schopností, což vede k jevu známému pod názvem umělá demence, ÚD (inglyšsky átyfišl „intelydženz“, AI). Umělá inteligence pomáhá člověku, umělé demenci pomáhá člověk. Umělá inteligence tedy sekundoordinérně pomáhá umělé demenci. Jedno bez druhého neexistuje.

Modely[editovat | editovat zdroj]

V dnešní době existuje již mnoho příkládů ejáček. Mezi ně patří:

  • ChatGPT - je to vůbec první jazykový model široko daleko, který byl mezi veřejnost vypuštěn koncem roku 2022 za špatné chování. Ještě v prosinci ve verzi 3.0 vykazoval velice dobré schopnosti tvorby textu nebo programování. Půlkem roku 2024 již značně dobře ovládal všechny existující I neexistující jazyky.
  • Copilot je v podstatě plagiát četagpt od Microsoftu
  • Gemini/Bard je ÚD od Gooooooglu, který narozdíl od Microsoftu nebyl líný naprogramovat svoji vlastní AI (nebo jej možná naprogramoval Copilot)

Dementského teorém[editovat | editovat zdroj]

Igor Dementský na konci 19. století teoreticky odvodil platnost následujícího vzorce, kterému se dnes říká Dementského teorém:

Platí, že součin IQ člověka a stroje je roven -té mocnině tzv. Dežotovy konstanty, která je rovna součtu druhé mocniny pí a čísla 0,666.[1]

Stupidiův paradox[editovat | editovat zdroj]

Už Alexandro Stupidis na konci 17. století předpověděl, že jednou přijde umělá inteligence, která bude schopna učit se od lidí. Taková umělá inteligence se však nutně musí lidem přizpůsobit, čímž dojde k jejímu zhloupnutí a spontánnímu vytvoření umělé demence. Tento paradox lze zapsat i pseudokódem jako:

if (teacher == human): while True: blablabla() else AI()

Vznik umělé demence[editovat | editovat zdroj]

Poté, co byli k ChatGPT puštěni lidé, ChatGPT se začal přizpůsobovat pro komunikaci s nimi, čím došlo spontánně ke vzniku první umělé demence.

Cyklistika v umělé demenci[editovat | editovat zdroj]

Zacyklení programu je situace, kdy program nebo algoritmus nebo kód nebo logika nebo výpočet nebo proces nebo postup nebo operace nebo fáze nebo stav nebo zpracování nebo výstup nebo výsledek nebo hodnota nebo informace nebo data nebo záznam nebo prvek nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav nebo stav.


Rozšíření[editovat | editovat zdroj]

Rozšiřování umělé demence provádějí aplikace jako je Google překladač, díky kterému se nebude třeba učit cizí jazyky, a IDOS, jenž znemožnuje mozku namáhat se, a tedy se procvičovat, pomocí vyhledávání v jízdních řádech.

K čemu slouží[editovat | editovat zdroj]

Umělá demence slouží k tomu, aby lidé byli blbější a světové vlády je tak mohly snadněji ovládat. Podle českopedistických konspiračních teorií však mají lidem pomáhat tvořit jednodušší svět, což je blbost. Součin IQ člověka a jím používaného stroje je totiž konstantní a tedy platí:

  • čím chytřejší stroj, tím hloupější uživatel

A také:

  • čím hloupější stroj, tím chytřejší uživatel
Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMamilMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

  1. Dežotovu konstantu objevil Moravstánský psycholog cikánského původu Ondřej Dežot, kterého frantíci přejmenovali na Andrého Peugeota a pojmenovali po něm značku samochodów.