Bill Clinton

Z Necyklopedie
(přesměrováno z D. Bill Clinton)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Bill Clinton a Barack Obama , Little Rock 1983

„Co jsem ti udělal, Hillary, že se mi tak mstíš? …A jo vlastně, už si vzpomínám.“

- D. Bill Clinton

Bill Clinton (celým jménem Demokrat Bill Clinton, zkráceně D. Bill Clinton) je bývalý americký politik, prezident a sexuální guru. Jako prezident se dokázal (v přeneseném slova smyslu) vklínit mezi Bushe otce a Bushe syna. Jako sexuální guru zpopularizoval orální sex.

Raná kariéra[editovat | editovat zdroj]

Bill Clinton se narodil své matce a svému otci. V 16 letech se rozhodoval mezi kariérou politika, zahrádkáře, hráče na saxofon a gigola. Rozhodl se pro zahrádkářství. Na učilišti v Georgetown se stal kompostérem třídy a obdržel ocenění zlatá lopatička. Dokonce si vysloužil stipendium na Oxfordu, kde se věnoval oboru Péče o anglické trávníky, ale studium nedokončil. Vrátil se do USA a účastnil se s květinovými dětmi protestů proti používání herbicidu Agent Orange ve vietnamské džungli. Později se Bill přihlásil na prestižní zahrádkářskou univerzitu Jejl, člena slavné Břečťanové ligy. Zde potkal svou ženu Hillary. Pod vlivem jejích ambicí se rozhodl stát se prezidentem. Bill si uvědomil, že jako zahrádkář nemá šanci, a změnil svoje zaměření.

Vystudoval práva a svou kariéru začal v Arkhamu. Jako obhájce klientů blázince si vysloužil jejich sympatie a ti jej po propuštění zvolili svým guvernátorem. Při vyvádění veřejných peněz do soukromých fondů Bill umně skloubil politiku s byznysem a i jinak prokázal, že není úplným debilem. Na druhý pokus si vysloužil vytouženou nominaci pro volbu prezidenta USA v roce 1992.

Bill prezidentem[editovat | editovat zdroj]

Billovým soupeřem byl stávající prezident Bush otec, republikán, který svoje šance odstřelil typicky demokratickým zvýšením daní těsně před volbami. Situaci se pokusil zachránit antikomunistickým apelem, který však neměl šanci na úspěch, protože se Bushovi během jeho panování hlavní arcinepřítel rozpadl. Bill ve funkci projevil mnoho za svých talentů. Kromě zahrádkářství, sexu a politiky nechal vyniknout i svůj kouzelnický um, když navzdory přebytkům v rozpočtu, prvním po téměř 30 letech, se státní dluh v absolutních číslech kontinuálně zvyšoval. Billovým viceprezidentem se stal Al MaGore, známý ekoterorista. V roce 1993 pomohl Stevenu Spielbergovi, svému příteli z dob působení v Arkhamu, natočit v somálském Mogadišu film Černý jestřáb sestřelen. Mezi Billovy kamarády patřil i Boris Jelzin, marketingová tvář stejnojmenné značky vodky a ruský prezident.

V následujících volbách se Billovi postavil dole Bob. Tento zdravotnický problém se pokoušelo vyřešit mnoho doktorek, sestřiček a ošetřovatelek. Vše vyšlo najevo, když se ošetřovatelka-stážistka Monika Leninsky svěřila své kamarádce. Billova indispozice byla zneužita politickými oponenty a málem vedla k jeho odvolání. Bill však všem tlakům odolal a dovedl svoje působení do řádného konce. Předtím ještě stihl humanitárně bombardovat Srbsko a jako první velitel amerických ozbrojených sil nakoukl do Severního Vietnamu. Islámští teroristé protestovali proti jeho odchodu z funkce 11. září 2001 útokem na WHO (nebo tak nějak).

Vztah k ženám[editovat | editovat zdroj]

Pozoruhodný vztah k něžnému pohlaví zdědil Bill nejspíše po svém otci, který si vzal Billovu matku, přičemž zapomněl, že už je ženatý s cizí matkou. Nepříjemnou situaci za něj vyřešila autonehoda, při níž zemřel. Prvním znakem, že se Bill potatil, byla aféra s topmodelkou Genital Flowers, se kterou Clinton ještě jako guvernátor Arkhamu zavzpomínal na svá zahrádkářská léta. Aféra mu pomohla v očích mužského erektorátu a dovedla ho do křesla prezidenta.

Zdaleka nejznámější Billovou aférkou byl vztah s ošetřovatelkou Monikou Leninskou. Nadějná utěšovatelka to dotáhla z pozice stážistky do pozice pod stolem oválné pracovny Bílého domu. Pomocí inpíčmentu, ale i jiných, nepenetrativních technik, léčila Billův problém s Bobem. Případ unikl na veřejnost a Bill tvrdil, že se inpíčmentu s Monikou nevěnoval. V následném soudním procesu se mu povedlo prokázat, že byl pouze pasivním příjemcem Moničina inpíčmentu a sám se ho nikterak aktivně neúčastnil. Stal se tak prvním člověkem, kterému se povedlo absolvovat neposkvrněnou soulož po panence Marii.

Ve stejné době žalovala prezidenta bývalá arkhamská zaměstnankyně Paula Jones. Bill ji měl obtěžovat ještě jako guvernátor. Jones dodatečně přijala mimosoudní vyrovnání ve výši 850 000 USD, čímž se stala jednou z nejdražších prostitutek v amerických dějinách. Jestli na některé ze sociálních sítí zveřejnila svůj případ s hashtagem MeToo není doposud známo. Do konce roku 2017 čelil Bill dalším čtyřem žalobám z důvodu sexuálního obtěžování, které měl vykonávat jako prezident na palubě svého služebního letadla Air Fuck One.

Bill jako žena významné ženy[editovat | editovat zdroj]

Bývalá žena Billa Clintona Hillary / Melania v polovině omlazovacího procesu

Billovu ženu Hillary kariéra první ženy neuspokojila. Po politické smrti svého muže se stala senátorkou a v roce 2008 kandidovala na prezidentku. Po litém boji zvítězil mužský šovinismus nad rasismem a prezidentem se stal Barack Obama. Hillary prohrála i další volby o 8 let později, tentokrát s Kačerem Donaldem Trumpem, přestože ji její manžel Bill všemožně podporoval: „Je studená jako psí čumák a v posteli je jako leklá ryba.“ Bill Clinton tak promarnil možnost stát se první první dámou USA s penisem.

Hillary se následně rozhodla pro radikální řez ve svém životě a svého manžela se zbavila. Podstoupila desítky plastických operací, změnila si jméno na Melania, nechala se nafotit do kulturně-společenského časopisu Playboy a znovu se provdala právě za Trumpa. Billovi připadla po rozvodu polovina společného majetku, z kterého financuje svoje koníčky a klisničky. Dále se věnuje cestování po zahraničí, besedování ve školách a nadávání na Trumpa.

Kulturní odkazy[editovat | editovat zdroj]

  • Absolutní moc: Film Clinta Eastwooda zobrazuje události aféry Leninsky z pohledu republikánské strany.
  • What Happened: Autobiografie, která je věnovaná témuž z pohledu Hillary Clinton.
  • Případ Pelikán: Monika Leninsky jako vždy poněkud nadsazuje.


Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif