Indie

From Necyklopedie
(Redirected from Kámasútra)
Jump to navigation Jump to search
Indický sultanát
भारत गणराज्य
Bhárat Gangaráža
Indický sultanát – znak
Indický sultanát – vlajka
státní zřízení: sultanát
hlavní město: Nové Dildo
jazyk: Hindština+dalších 1621 jazyků
náboženství: Hinduismus, Buddhismus, Islám, džinismus, svědci jehovovi
počet obyvatel: FauxCounter.gif
Indický sultanát – mapa
sultán: Šáh Min Azadek
premiér: Nádhera Darmodrandil Módí
hymna: Tunak Tunak Tun
měna: roupy
národní jídlo: kuře Windaloo
Gandhi studio 1931.jpg Máhatmá Gándhí protestuje proti tomuto článku
Z Indie pochází kámasútra, konopí a duševní uvědomění. Za Jihočeské matky jsme proti Britům nebojovali!

Indie je velká země, kterou omývají vody Indického oceánu. V Indii najdete všechno - chudobu, špínu, spalování mrtvých u řek; bohatství, mrakodrapy, lékaře a programátory s vysokým vzděláním.

Dějiny[edit]

Civilizace v Indii vznikla už v době, kdy se nevědomoucí Egypťané topili v Nilu. První lidé, kteří tam žijí až dodnes jsou indiáni. Indie se se svou velikostí stala kolébkou spousty náboženství. Ukázal se tu princ Buddha, Arabové se tu snažili zavést islám, hinduisti rozdělili lidi do kast (jako například - když vaši předci byli po generace žumponorníci, tak i vy jste se museli potápět v मल). Po objevení Evropou se tu začaly množit všechny možné obchodní společnosti. Nejvíce indického čaje vyhráli žízniví Britové a tak tu slušnou dobu vládli. Když Indové začali schválně hladovět (např. vyzáblík Gándhí), Britové to radši zabalili. Od Indie se v tu ránu separovali muslimové obývající indický západ a východ a založili Pakostán (ten se později rozpadl na Pakostán a Bangladéš). Od té doby si Indie žije v míru a závodí s Číňany o to, kdo bude mít víc lidí.

Populace a všechno kolem[edit]

Indů je tak hodně, že na každého Inda připadá jeden druh koření – např. na pána jménem Mahátma Nahasapeemapetilon připadá karí. Jaké koření má kdo na starost je dost důležité, při sčítání lidu je nutnost oznámit úřadům jednak svoje jméno v plném znění, druhak svěřené koření a v závěru také informace o minulém, předminulém a předpředminulém životě. Jinak jsou Indové víceméně stejní, jdou rozeznat jedině podle zápachu, který je u každého jedince specifický.

Podnebí[edit]

Podnebí Indie je díky geografické poloze teplé. Indové však mají rádi pořádné teplíčko, proto si do jídla přidávají rozličná ostrá koření. Každý Ind také má nějakou tu karmu.

Ganga[edit]

Ganga je nejdůležitější indická řeka, která se na světě v minulosti proslavila jako svatá řeka. Dnes je to jediná řeka, která se dá přejít suchou nohou i mimo mosty, které zde beztak skoro nejsou. Tento stav Indům velmi vyhovuje. Je velice obtížné v řece někoho utopit ber použití násilí. Řeka je dále používána jako skladiště, pohřebiště, smetiště, suchý záchod a (po odkopání hladiny krumpáčem) i jako zdroj pitné vody. Do této řeky byl také porozen Blin Nguyen

Bollywood[edit]

Bollywood je po Barrandovu a Hollywoodu třetím největším filmovým studiem světa. Avšak nezaměřuje se pouze na vlastní tvorbu – často točí tzv. „remake“ amerických a českých filmů, jen s indickým obsazením. Točí tedy jedny z nejhorších a zároveň jedny z nejlepších filmů světové kinematografie. Mezi slavné snímky a propadáky patří např. Limonádový Gándhí, Mombaj má středisková, Kálí ve Vegas anebo Tenkrát na Západě.

बिहार[edit]

Indický svazový stát Bihár (भारत) je asijskou baštou Jihočeských matek.

Bihár (बिहार) je asijskou baštou Jihočeských matek, které tento indický svazový stát zcela ovládly a zavedly zde tvrdou mateřskou diktaturu.

Bihár je ovšem v dlouhodobých strategických plánech pro Jihočeské matky pouhým předmostím, které si vybudovaly v rámci svého plánu Drank nach Osten, zaměřeném na dobytí a totální porobení Číny.

Jihočeské matky zcela ovládly bihárskou politickou scénu po odchodu Angličanů. Svou proti-antikoncepční politiku umně skloubily s tradičním indickým náboženstvím (především s krvavým kultem temné bohyně Kali, v sanskrtu Kālī काली, bohyně násilí a smrti). Výsledkem bylo drtivé vítězství ve volbách a ovládnutí mocenských struktur státu.

Od chvíle, kdy se Jihočeské matky dostaly k moci, populační křivka neuvěřitelně stoupá. Relativně malý stát Bihár přispěje k tomu, že Indie bude brzy (vzhledem k tomu, že v Číně se rodí málo dětí) nejlidnatějším státem na Zemi.

V Biháru je přísně zakázána jakákoli antikoncepce. Dodržování zákazu hlídají akční hlídky Jihočeských matek. Kontroluje se i přerušovaná soulož. Za překročení zákona hrozí přísné tresty.

Ekonomika[edit]

Nová indická bankovka má ambici zatočit s úplatkářstvím

V Indii je velmi obrovský rozdíl mezi jměním nejbohatších a nejchudších obyvatel. Povznesení nižších společenských vrstev na vyšší životní úroveň brání jednak tradiční kastovní systém a druhak tradiční obdarovávání (rozuměj korupce). Poslední pokusy tento problém řešit jsou datovány do roku 2016, kdy vláda zrušila bankovky s nejvyšší nominální hodnotou 1000 a 500 rupií a zavedla bankovky o hodnotě 0 rupií.

Vyslanci Indie v ČR a ve světě[edit]

Indie vyniká budováním velmi úzkých vztahů se všemi ostatními národy. Vytvořila kvůli tomu dokonce zvláštní kastu obyvatel, které začala už kolem prvního tisíciletí našeho letopočtu rozesílat po světě. Jedná se o všeobecně nadané lidi, zvlášť k tomuto úkolu vybrané. Mezi jejich specifika patří zachovávání indických tradic za každou cenu a v každé době. Na druhou stranu jsou ovšem velmi operabilní v takových věcech, jako je měnění svého názvu – nedávno se jim ještě říkalo Cikáni, nyní si říkají Romové a do budoucna se pravděpodobně připravuje jiné označení.

V poslední době se těmto „Romům“ podařilo infiltrovat vedení nejdůležitějších a největších korporací, jako jsou Google či Microsoft – viz pánové Sundar Pičaj nebo Saťja Nadella.

Další čtení[edit]

Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskoslovenská říšeČeskotskoHoráckoChacharstánChánovIslámský stát v TeplicíchJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKřivočeskoLužiceMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánOsoblažskoPráglRepublika Tercie ASámova říšeSlezmorčeSlizkoSudetenlandTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaZarakovnickoNRVK

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBavorskoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDámskoDánskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKatalánskoKosovoSA KosovoKurvystánLiberlandLichtenštejnskoLucemburskoMaďarskoMalá BritánieMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoNultá říšePolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSealandSeverní KyprSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Kdó de pořád doléva, octné se vprávo

AsieCajzlistánČečenskoČínaIndieÍránIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKLDRKurvajtLibanonMíránMongolskoOnánOlympijští sportovci z RuskaRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTibetTureckoTydlistán

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieKarlovarská Jihozápadní AfrikaMoravská Jihovýchodní AfrikaSúdán

AmerikaBrazílieGrónskoJamajkaKanadaRepública Socialismo o Muerte de CúbaSpojené státy americkéVenezuela

AzuraBilírieKatowská federaceSolovijstersko

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánDámskoGighaHavajHněďKrakoziaKrálovství kněze JanaLiberlandNový ZélandPapu PapuPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleň