Konspirační teorie

From Necyklopedie
(Redirected from Konspirace)
Jump to navigation Jump to search

Konspirační teorie jsou pokusem o vysvětlení různých záhadných jevů tím, že za nimi stojí spiknutí, snaha určité skupiny či organizace o dosažení světovlády. Cíle spiklenců jsou různé, vždy však velmi hrůzné.

Mossad-yes.PNG

O čem jsou konspirační teorie?[edit]

Za vším stojí Židé, Mossad, CIA, KGB, Vatikán, Evropská unie, muslimové, mimozemšťané, reptiliáni v poslední době zejména Putin. Židé chtějí ovládnout svět, proto vytvořili CIA, muslimy, Vatikán, EU, KGB apod. KGB chce ovládnout svět, proto stvořila EU, Izrael, muslimy, Vatikán atd. Vatikán chce ovládnout svět, proto z pozadí řídí EU a USA. Mimozemšťané chtějí ovládnout svět skrze CIA, KGB a EU. Jiní mimozemšťané nás chtějí zachránit z moci Židů, čemuž brání CIA a KGB. Putin chce znovuobnovit SSSR, anektovat Karlovy Vary a za pomoci Vatikánu zničit EU a USA.

11. září 2001 nikdy nebylo, vše je výmysl USA, neboť po 10. září bylo hned 12., jak si pamatují všichni, kdo nemají vymytý mozek médii. HAARP na Aljašce může způsobit zemětřesení kdekoli na světě. Podobné zařízení mají i v Rusku, cílem je způsobit rozpad EU. Američané nikdy nebyli na Měsíci, protože Měsíc je devětkrát dál než Slunce. Letadla na celém světě vypouští jedovaté látky (specielně potenciálně smrtelný hydrid kyslíku) do ovzduší, což se projevuje kondenzačními čarami (tzv. chemtrails), cílem je způsobit neplodnost lidí. Kapitalistické korporace nechávají do vody přidávat dihydrogenmonoxid a do soli přidávají natriumchlorid, aby snížily stav světové populace.

EU podporuje imigraci muslimů a snižování porodnosti domácího obyvatelstva s cílem vyhubit křesťanství. Média ne celém světě nám tají pravdu o nehodách mimozemských kosmických lodí či o skutečných příčinách svržení plukovníka Kaddáfího. Vatikán chce zlikvidovat křesťanství, proto před 14 staletími založil islám a nyní ho nechává expandovat po celém světě. CIA, KGB či EU šíří nauku o globálním oteplování, aby dostaly celý svět do ekonomické podřízenosti. KGB, Izrael a muslimové chtějí způsobit globální oteplování, aby zničily celý svět. Cílem Židů, Vatikánu, EU, CIA a KGB je zřízení světové vlády, New World Order. Za tím vším stojí Satan.

Jak se šíří konspirační teorie?[edit]

Za dávných dob musel autor konspirační teorie vydat knihu, nebo alespoň brožurku, popřípadě publikovat článek v novinách a doufat, že si je někdo koupí a přečte. Takový autor musel být grafoman, aby dokázal popsat mnoho stránek svými teoriemi, čím tlustší kniha, tím důvěryhodnější. Nyní může své teorie šířit prostřednictvím internetu. Jako houby po dešti vznikají „zpravodajské“ servery, kde se mísí pravdivé s nepravdivým, uvěřitelné s neuvěřitelným. Tyto weby zde nebudeme jmenovitě uvádět, abychom jim nedělali reklamu. Můžeme vás však ujistit, že Necyklopedie je jedním z nich.

Kdo stojí za šířením konspiračních teorií?[edit]

Všimněte si, že většina těchto „zpravodajských“ webů nemá uvedeného vydavatele. To vyvolává otázku, kdo stojí za šířením těchto názorů? Komu to slouží? Cui bono? Kdo platí provoz těchto internetových stránek? Kdo platí autory těchto mnohastránkových pojednání za to, že zajišťují stále nový přísun materiálu na tyto servery? Jistě to jsou ONI.

Cílem šíření těchto názorů je podrýt důvěru v EU, USA, Izrael, SSSR a připravit půdu mimozemšťanům pro převzetí světové vlády. Existence takových stránek dokazuje, že 11. září nikdy nebylo, globální oteplování neexistuje, EU chce zavést NWO. Tyto názory šíří KGB, aby zničila EU i USA, a muslimové, aby zničili křesťanství. Úmyslné šíření podobných konspiračních teorií nepřímo dokazuje, že za svržením plukovníka Kaddáfího stojí Moravská osvobozenecká armáda a skupina Bilderberg. Cílem je ovládnout celý svět a zavést NWO a dostat celý svět do podřízenosti na mimozemšťanech. Za tím vším stojí Satan.

Která konspirační teorie je pravdivá?[edit]

.......... Pokud zde není napsáno reptiliáni, už se reptiliánům podařilo zahladit stopy.

V roce 2002, když se na Západ dostaly podrobnosti o ruských biologických zbrojních programech, vyšlo najevo, že Sovětský svaz pracoval s extrémně virulentními kmeny humoroviru. Podle doktora Panajana Polibekova vynaložil SSSR (a následně Rusko) obrovské prostředky na výzkum virulentního humoru a na pokusy zkřížit ho s virem pčíkavky a virem hyperboly, avšak až do roku 2002 neúspěšně. Jedním z výsledků celého toho humorného snažení byl jakýsi "staryčok", se kterým ale vůbec žádná sranda nebyla. Pokusy ovšem byly prováděny i s ironickou formou humoroviru kmene Bulibunda, kterýžto virus způsobuje závažné metamorfosy organicky vázaných sloučenin železa. Tímto virem postižený nabývá železného zdraví a tělesně získává formu ironmana, spojenou s výraznou muskulární hypertrofií. To ve výsledku mělo vylepšit chabou fysickou kondici armádních branců. Pokusy se ovšem jaksi vymkly z rukou, zmutovaný humorovirus způsobil v roce 1976 těžkou epidemii chechtavky ve střední Africe. Další zpackaná mutace humoroviru Hailabunda, vyvolávající syndrom AMHS, pak začala řádit v Evropě i v Americe.

10 největších konspirací[edit]

Forbes 2016[edit]

Největší — nejzávažnější — konspirace podle magazínu Forbes roku 2016.

1. Židozednářské spiknutí — ovládají lidské elity, státy, média…
2. CIA — cíleně šíří konspirace a mate hledače pravdy
3. EU se stane nástupcem SSSR — levicový multikulturalistický neomarxistický brainwashing
4. Mimozemšťané — ovládají lidské elity pomocí vyspělé technologie
5. U.I. — umělá inteligence — ovládá svět
6. Ilumináti/Bilderberg — tajná mocná společenství
7. Matrix
8. holubi šíří chemtrails
9. KGB — znovunastolení Sovětského svazu
10. Vatikánská církev — plánuje ovládat svět skrz křesťanství

Citát[edit]

„Konspirace jsou často jen nálepky pro nehodící se názory. Aneb jak nejlépe umlčet kohokoliv. Udělat z něj blábolícího blázna... Ale to nemění nic na tom, že i tak to jsou často fakt blbosti přes hranu. Ale.... není to tak jen proto, aby se lépe dehonestovaly ty teorie (nebo informace), které dávají větší smysl tím, že "hele, konspirace, však víte, že to jsou bláznoviny"... Ale to je jen další konspirace“

- Tomáš Fuk

Přečtěte si také[edit]

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti