Václav Klaus

From Necyklopedie
(Redirected from Klaus)
Jump to navigation Jump to search
Václav Klaus, odborník na slovo vzatý
Název tohoto článku není z technických důvodů zcela správný. Správný název by měl být Вацлав Клаус.
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Nejjasnější Republika Václav Klaus.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Václav Havel.

To je dobře. O něm si můžež přečíst zde.

Split-arrows.png Tento článek nemá skoro nic společného s článkem Václav Klaus mladší.

To je dobře, kdyby byly stejné, nebyl by důvod, aby se jmenovaly jinak.


Vaclav-Klaus-01.jpg
Václav Klaus
Biografické informace
Pohlaví muž
Barva očí nedefinovatelná
Vlasy šedivé
Narozen 7. března 1850
Hodonín
Úmrtí bohužel zatím ne
Rodina matka: Miloš Zeman
manželka: Livia Klausová
Děti 2 kusy (jeden stínovým ministrem)
Národnost česká soda
Tituly Jeho Vysokopřeosvícenost Prof. doc. ing. Václav, Klaus, CSc., WCdr. h. c.
Přezdívka Wenzel Klau es
Klimatolog
Trouba
Otec rozdělitel
Všeználek
Klauzident
Největší ekonom všech dob
knižník
Volf
Kikina
Vendula
Prófa
Kluk
Rek
Vodicka
Lomonosov
Brouk Pytlík
Péročmajz
Povolání bankovní úředník
Tuneldědek
spisovatel
prezident
rytíř
Taťka
císařpán
Zajímavosti
1 arogantní
pragmatický
bagatelizátor
2 několikanásobný držitel ekologické ceny „zelená perla roku“ a příznivec sjednocené evropy
3 má sklony ke kroucení hlavou (nejspíše se jedná o tik)
4 veřejně se ztotožňoval s Kara ben Nemsím a nestyděl se to přiznat
Václav Klaus, materiál zlato, ryzost 999.9, průměr 25mm, hmotnost 7.3g, serie 100ks, cena historicky nevyčíslitelná

„Žádné ledovce netají, pod to se klidně podepíšu tím ukradeným perem“

- Václav Klaus

„I já raději tradici než údajný pokrok, také raději vyslechnu v rádiu Jarmilu Šulákovou než ničitele lidové hudby Pavlicu, i já vidím hrozbu v tom, co do lidské společnosti zasel J. J. Rousseau, i já mám strach z toho, že se pod heslem občanské společnosti skrývá spousta velmi nedemokratických myšlenek (a činů), mezi Koniášem a Halíkem vidím rozdíl pouhých tří století (a pravděpodobně skutečnou víru v prvním případě a pouhou mediální ekvilibristiku ve druhém).“

- Václav Klaus

„Pozor, Sahara se zmenšuje“

- Václav Klaus

„Žádné přírodní zdroje neexistují“

- Václav Klaus

„Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci

- Václav Klaus

„Zvyšování teploty existuje jen v zablešených portugalských palicích“

- Václav Klaus

„Globální oteplování způsobené lidmi je nesmyslná fikce. Dá se naopak předpokládat, že když se oteplí oceán, nad Antarktidou bude více pršet, budeme tam moci pěstovat banány a nastěhovat tam bruselské úředníky“

- Václav Klaus

„Já jsem tání ledovců samozřejmě viděl a podle mého skromného názoru je samozřejmě v zájmu České republiky, aby došlo k vzestupu hladin oceánů. Jak jistě víte, tak Brusel se nachází v poměrně nízké nadmořské výšce, a Lisabon leží přímo u moře“

- Václav Klaus

„Je nutno žehnati globálnímu tání ledovců. Jinak by se také mohlo stát, že by nás čekala invaze tučňáků

- Václav Klaus

Václav Klaus je senilní ješita.

Václav Klaus (dle vlastních slov narozen 7. března 1850 v Hodoníně) přezdívaný Klimatolog a Kikina, je patrně nejneúspěšnějším žijícím Čechem. Jeho nezdary a opakované úpěnlivé pokusy prosadit se, připomínají klasickou antickou tragedii. Matkou Václava Klause je Miloš Zeman. Své matce Václav Klaus vždy záviděl bohatýrskou postavu, mužný hlas, brilantní intelekt, smysl pro humor a sportovního ducha. Miloš Zeman byla vždy geniální ženou, jak už to ale obvykle bývá, její potomek se příliš nevydařil.

Milující matka

Milující matka Miloš Zeman (též zvaný/á Lord Bonmot) na svého jediného syna vždy dohlížela s láskyplnou péčí a odstraňovala mu pečlivě všechny překážky na jeho cestě za vytouženým úspěchem. Při svém IQ 439 (všimněte si, že to je prvočíslo) Miloš Zeman vždy předem počítala se všemi možnými obtížemi, které by kdy jejího Václava mohly potkat. Protože jedním z potenciálních nebezpečí bylo, že milující syn Václav Klaus by se mohl stát českým Oidipem a dopustit se krvesmilstva, změnila si Miloš Zeman pohlaví a stala se mužem (do té doby byla Miloš Zeman známa jako Marie Kabrhelová).

Šlo o první operativní změnu pohlaví v dějinách, která ale zůstala utajena, protože ji na sobě provedla Miloš Zeman zcela sama a bez pomoci. Před světskou slávou a Nobelovou cenou dala Miloš Zeman přednost diskrétnímu prospěchu svého Václava. Koneckonců tato operace pro ni nebyla ničím převratným, protože ještě před ní úspěšně vyřešila problém partenogeneze (Václav Klaus nemá biologického otce).

Po té, co Václavu Klausovi zajistila diplom na VŠE, nastoupila Miloš Zeman do Prognostického ústavu, kde vstoupila do komunistické strany a to pouze proto, aby se mohla stát nadřízenou svého syna a mohla na něj dohlížet a napomáhat jeho pracovním úspěchům.

Politická kariéra

569866.jpg
Václav Klaus má zjevně podporu napříč politickým spektrem.

Když po listopadové Sametové revoluci zatoužil Václav Klaus na radu Václava Havla po politické kariéře pravicového politika, založila Miloš Zeman levicovou ČSSD a ujala se jejího vedení, aby měla jistotu, že její syn nebude mít na české politické scéně konkurenci. Později vždy bedlivě dohlížela, aby v ČSSD nevyrostl ani jeden schopný politik. Když se objevil slušný a inteligentní Vladimír Špidla, okamžitě jej Miloš Zeman odklidila do bruselského exilu.

Do čela ČSSD dosadila Miloš Zeman největšího mamlasa z řad sociální demokracie, Jiřího Paroubka, protože v dostatečném předstihu plánuje podporu pro druhé prezidentské období svého syna. Do prezidentské volby zasáhla Miloš Zeman již dříve, kdy svým vražedným 439 (všimněte si, že to je prvočíslo) minut trvajícím proslovem na poslaneckém klubu ČSSD zajistila svému synovi hlasy všech sociálních demokratů.

Dnes Miloš Zeman tráví dny zaslouženého odpočinku na Vysočině, kde opravuje gramatické chyby v knihách Václava Klause a Václava Havla a odstraňuje z nich ty nejhorší nebetyčné ekonomické a filosofické nesmysly.

V roce 2008 se k překvapení mnohých (i samotného Václava Klause) objevil na politické scéně drzý vyzyvatel v boji o prezidentské křeslo jménem John von Svejnar. Ten si dovolil veřejně napadnout monopol Václava Klause na Pražský hrad, čím neskutečně nakrkl všechny členy ODS (až na Vlastimila Tlustého). Dobře informovaný zdroj z vlády, který si nepřál být jmenován (čti: Mirča s gulama), nám potvrdil, že tato blasfemie by měla být potrestána upálením Švejnara na Václavském náměstí.

Dalším profilujícím symbolem osobnosti Václava Klause je boj proti Rukopisům Lisabonskému a Kjótskému, což je, vedle uváděného data a místa narození a spásné úloze v historii Československa, další paralela mezi ním a Tatíčkem Masarykem

S prezidentským úřadem se rozloučil Václav Klaus na konci druhého funkčního období v roce 2013 symbolickou omluvou za chyby, které během své politické kariéry udělal.

Odborník na klimatologii

Ekologický aktivista Václav Klaus zahajuje v Norimberku Nahý protest proti lokálnímu ochlazování.
NE, NE, NE Lisabonské smlouvě.

Pan Klaus pod krycím jménem Vodicka horlivě a ochotně informoval o klimatickopolitické spolehlivosti svých spolužáků, z nichž dva byli na základě informací podaných Klausem vyhozeni ze studií za propagaci názorů o změnách počasí. V Prognostickém ústavu imeni Milouše Jakeše se Václav Klaus zabýval věštěním počasí. V roce 1997 dostal Prof. Ing. Václav Klaus, CSc., Dr.h.c., (na návrh profesora Jana Švajnera) po více než 1000 hodinách přednášek z hydrometeorologie a klimatologie na téma Oteplování populace a porušování přírodních zákonů od presidenta zeměkoule[2] Pidižvejka akademický titul profesorissimus. Jeho profesorissimuská práce se však nevyskytuje v žádné universitní knihovně. Výzkumný tým Necyklopedie se ptal také na CSc. práci V. Klause a dostal stejnou odpověď: Práce se v knihovně opravdu, ale opravdu nevyskytuje.

Václav Klaus jednou nedopatřením (kancléř Vajgl nezahodil včas vajgl) shlédl film Nepříjemná pravda od Ala Gora. Vzteky mu praskla cévka v mozku (lidově řečeno: přeskočilo mu). Po prostudování řady odborných titulů – např. Globální oteplování je mýtus, Al Gore je lhář, Nic jako změny klimatu neexistuje, Ferda Mravenec ve Slunečním městě aj. – se z něj stal přední klimatolog a úhlavní nepřítel Ala Gora. Podle nepodložených informací bulvárního tisku používá Al Gore fotky Václava Klause (získané na Klausově libovolné přednášce v hojném počtu) jako toaletní papír. Ke cti bývalého amerického viceprezidenta nutno dodat, že Václav Klaus svého oponenta rovněž nešetří a jeho podobiznu má přilepenu na svém terči pro házení šipek.

V roce 2007 vydal Václav Klaus knihu Modrá, nikoli zelená planeta, popisující globální oteplování jako přirozenou a prospěšnou proměnu celosvětového klimatu. Podle něj např. zvýšené teploty v ČR přispějí k pěstování tropických rostlin u nás, čímž klesnou ceny tohoto pro většinu Čechů, menšinu Moraváků a všecky Ostravaky luxusního zboží. Vzhledem k stoupající hladině oceánů se ČR brzy stane přímořským státem, což s sebou nese mnoho benefitů: mořský rybolov, rekreace u moře apod.

V roce 2026 pak vydal knihu Bílá, leč nikdy, ale opravdu nikdy zelená planeta, v níž vysvětluje, že globální ochlazení ke kterému již konečně došlo tzn. klimatologická apokalypsa je skutečným přínosem pro lidstvo, neboť v zatopených státech světa je možno provozovat podmořskou turistiku, zatímco na zaledněném zbytku světa lze s úspěchem lyžovat či bruslit. Kniha Mrtvá, ale stejně nikdy ne zelená planeta z roku 2131 pak konstatuje, že vymření veškerého života na Zemi konečně ukončí platnost nesmyslné Lisabonské smlouvy a v neposlední řadě je velmi výhodné pro mandatorní výdaje státního rozpočtu, kdy zejména kapitola Starobní důchod bude vyčerpána z pouhých 86 % potřebných na provoz České správy sociálního zabezpečení. Tím bude definitivně dovršeno vítězství Sociální demokracie, neboť pak bude moci všechny peníze rozdělit do správných kapes.

Díky své publikační činnosti se stal Václav Klaus členem ozbrojeného křídla KZDK. V roce 2007 obdržel titul rytíře.

Odborník na kleptomanii

Dokázal rozkrást celý český stát, jeho kolosální kupónovou privatizací. Přešel i na vyšší level, zatím sice jenom s propiskama. No zanedlouho zmizí všechny propisky z Evropské Unie. K tomu Václavu Klausovi dopomáhej pánbu.

Odborník na chobotnice

Václav Klaus se r. 2007 vyprofiloval také jako odborník na chobotnice poté, co architekt a velký milovník a obdivovatel mořských živočichů a jiných oblud Johannus Octopus Caplitiensis se na své pouti do Kaplic zastavil v Praze a zcela náhodou se přichomýtnul k architektonické soutěži na stavbu Národní knihomolny. Poněvadž Caplitiensis již od svých učňovských let zastával filosofii tzv. nauticalismu, tedy že vše živé i neživé z moře pochází a v moře se zase navrátí, doporučil mezinárodní porotě, aby všechny návrhy popírající tento přirozený řád světa svrhla ze stolu a pro takto významnou stavbu navrhl vlastní řešení v podobě obří chobotnice jakožto typického reprezentanta mořského života a symbol filosofie nauticalismu.

Krátce na to přijal pozvání od Václava Klause na Pražském hradle a v tajném obřadu určil Václavu Klausovi chobotnici coby totemové zvíře. Václav Klaus okamžitě nastudoval dvacetisvazkovou encyklopedii o hlavonožcích v papuánštině a stal se zaníceným propagátorem výstavby chobotnice a celého nauticalismu, který se krátce na to projevil v názvu jeho nejnovější knihy Modrá, nikoli zelená planeta (pozn. zlé jazyky tvrdí, že nauticalismus zastával již dříve a v podstatě se skrývá za jeho bojem za globální oteplování, poněvadž si již dávno přál, aby hladiny moře stouply a Česko mělo v Hřensku mořský přístav).

Pod vlivem nově přijmuté filosofie se ostře postavil pro výstavbu chobotnice téměř na okraji Prahy na Letné pod hrozbou, že se přiváže k bagrům a za živa nechá proklát Neptunovým trojzubcem a navrhl zbourání chrámu sv. Víta a na uvolněném místě chobotnici postavit. Podle neověřené hradní šuškandy tak chtěl Václav Klaus mít své totemové zvíře přímo před okny úřadu hlavy státu a pětkrát denně se jeho směrem poklonit a pronést Ódu na sliz (jedna z 255 hymen nauticalismu).

Tento plán mu však překazil Pavel Bém, úřadující pražský ementál, horolezec, opencardiolog a úhlavní nepřítel Václava Klause, který se postavil ostře proti chobotnici jako takové a místo ní navrhl navršit na Letné Mt. Everest, neboť se právě vrátil z Himaláje, kde ho tato hora učarovala (a dle tajné lékařské zprávy z Bohnic mu z ní spadl šutr na hlavu a tím ho pomátla na rozumu).

Václav Klaus se urazil, demonstativně spálil na Palachově náměstí svou právě rozepsanou knihu Zelená, nikoli modrá chobotnice včetně všech ilustrací Johanna Octopuse a od té doby svůj obdiv k chobotnicím veřejně neprojevuje.

Novodobý Ježíš?

Ke konci své prezidentské kariéry se Klaus obrátil do sebe, začal přemýšlet a přistoupil i k dobrým skutkům. Nakonec se rozhodl udělit amnestii, v níž odpustil mnohým lidem jejich špatné činy a dal jim druhou šanci do života (někdy už třetí nebo čtvrtou). Tím také ulehčil přeplněným věznicím, v nichž spousta státních zaměstnanců musela kvůli množství vězňů dokonce přestat číst noviny v práci. Především však odpustil svým kamarádům tak těžké hříchy jako nakupování za státní peníze, korupce, protahování soudu do nekonečna a podobně, což by zajisté nikdo jiný neudělal.

Stanovisko pana expresidenta.jpg

Dle vyjádření Vědeckého týmu Necyklopedie taková dobrota a tak velké odpuštění nemělo obdoby plných 1979 let. Právě tehdy došlo k ukřižování vizionáře a prognostika Ježíše a Klaus by se konec konců mohl stát jeho novodobým následovníkem, či přímo konkurentem. Už nyní se sbírají politici z celého světa, kteří hřešili kradením, korupcí či vydíráním, aby podnikli pouť (svými luxusními auty) a prosili Václava o odpuštění. Věří, že stejně jako Ježíš léčil slepotu, vyléčí i Václav Klaus jejich slepotu k okolí, že stejně jako Ježíš léčil malomocné lidí, vylečí i on jejich malou moc. Dle VTN jsou tito lidé zaslepení svou vírou, neboť Klaus slepotu k okolí neléčí, ale prohlubuje, nicméně v případě léčení malé moci mají z části pravdu.

Konec vlády

Po prezidentských volbách se také nesmazatelně zapsal do humoristických análů slavným výrokem : Zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí, řekl Klaus k výhře Zemana.

Ostravaci došli k nazoru že mu jeblo v pale s tum amnestyju.


Soubor:PANE PREZIDENTE ((( Soubor:Landovský o Klausovi.mkv

Ekonom


Slavní jmenovci

Prezidenti ČSR, ČSSR, ČSFR, ČR a zemí Koruny České, Moravské a Slizka
Masaryk.jpg
Masaryk
Edvard Beneš.jpg
Beneš
Hacha.jpg
Hácha
Kléma.jpg
Gottwald
Zápotocký.jpg
Zápotocký
Tonnynewotney.jpg
Novotný
Ludvík Svoboda.jpg
Svoboda
Sudruh gustav husak.jpg
Husák
Vaclav havel.jpg
Havel
Klaus v.jpg
Klaus
Zeman-spek.jpg
Zeman
Petrpavel.jpg
Pavel
Premiéři Česka
Vendula-kikina.jpg
Klaus
Tosovsky.jpg
Tošovský
Zeman-spek.jpg
Zeman
Terminator Spidla.gif
Špidla
Standa Lokotka.jpg
Gross
Kdopakjetuprezdientem.jpg
Paroubek
ManekynTopol-orez.jpg
Topolánek
Fischer-Jan.jpg
Fischer
188x293-necas.jpg
Nečas
Rusnok.jpg
Rusnok
Elmex Sobotka.jpg
Sobotka
Andrej Babiš.jpg
Babiš
Petr Fiala (51940875566).jpg
Fiala
Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif
Holstrab.png POZOR ! Tento článek je pod vlivem - MODRÉ TOTALITY - nebezpečí nákazy Holstrab.jpg

BSOD | Chalupoida | Václav Klaus | Křižník Václav Klaus | Klausovec obrovský | Leoš Heger | Modrá totalita | Modrák bělohlavý | ODS | Pavel Bém | Primátor Pavel Bém | Pavel Pavel | Praha 666 | Radovan Šteiner | Robin Oil | Roman Janoušek | Šestsetšedesátšestka | Šmoulové | Vlastimil Tlustý | Velké zatýkání politiků a lobbistů 2013 | Velký modrák | Zimní olympiáda v Praze     

Relief Havel.jpg
Václavové
Václav Nultý SvatýVáclav I. BendaVáclav II. KrakonošVašek III. HankaVenca IV. HavlůjVáclav V. ChilskýVašek VI. TelefončskýVáclav VII. z HospodyVenca XIV. PesVáclav Poslední NejmladšíVáclav Knop