Štefan Kadlec

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Exploding-head.gif Tento článek obsahuje příliš mnoho informací.
Pokud se je budete snažit všechny vstřebat, může se stát, že vám exploduje hlava.
Tady smaží Štefan Kadlec
Štefan 4.jpg

V prvé řadě člověk, co si půjčuje peníze od cizích a nevrací je.. Nenaleťte mu a nic mu nepůjčujte, neskákejte mu na historky alá jedu na soutěž a nemám na vlak, autobus.. Nikdy ho už neuvidíte!

Zpěvák, tanečník, celebrita a kluk, co si plní svůj sen. Je hodný, skromný, upřímný a chce dělat svou hudbou radost lidem, zvířatům, rostlinám i mimozemšťanům. Taky je to student masérské školy, který o prázdninách poskytuje nevýhodné masáže za výhodné ceny. Tak dostal taky nabídku masírovat mládežnický tým Novojičínských čutálistů. Podle svých slov je to Ital. (biologický, po svém biologickém otci) Podle jiných je synkem Italského hřebce Rocky Balboa. Ten to po zhlédnutí vystoupení popřel.

Životopis[edit | edit source]

Ytal :D - Štefal - je nejhoršší občan města Nový Jičín. Je to známý komik, rasista a humorista. Jeho nejlepší a nejznámější rolí je role panáka, tanečníka (špatného, ale pořád lepší než zpěv) ,opatrovatele bezdomovců a prvořadé celebrity. V mládí to byl Ital ( z Poruby), pak (bohužel)Novojičíňák. Čestné občanství mu nabídly také Vietnam, Srí Lanka, Čad, WC, Polsko, Slovensko, Zimbabwe, Francie, Grónsko, Antarktida, Madagaskar, Východní Německo, SSSR, Rusko, Vatikán a Andorra. Studuje zpěv u paní učitelky v ZUŠ, 11 let hraje na kytaru (poslední rok i se strunami), 12 let tančí a 5 let se věnuje zpěvu. Začínal zpěvěm ve sprše, pak už byl jen malý krůček k soutěžím SuperStár, Talent, KoprStar a Hlas Československa. V této soutěži Štefan vyhrál, avšak komplot ze strany štábu TV Nova mu neumožnil vystoupit v TV a naplno se věnovat zpěvu. I přes přímluvu Leoše Mareše, Karla Gotta a Rytmuse se před kamerou neobjevil. Proto se aspoň ukázal v rádiové soutěži KissStar na Kiss Morava, kde byl nejlepší, ovšem nevyhrál. Jeho snem je natočit CLIP a uspořádat autogramiádu (na kterou se stejně nikdo nedostaví, krom 12ti letých kraviček co neví ani jak přišly na svět)! Legendární je také akce - Pojďte se vyfotit se Štefanem Kadlecem. Plánovaná megafotka se povedla - se Štefim se vyfotili i 2 zájemci, ale později se ukázala, že to byla fotomontáž a Štefan je na té fotce sám.

Sexuální orientace[edit | edit source]

Převažující názor (ne)přátel, že Štefan je gay se podařilo podrobným studiem fotografií vyvrátit. Zjistili jsme, že Štefan je lesbička. Dle kňouravého hlasu patrného z JůTůb jsme pak opravili výsledek bádání na "vykastrovaná lesbička". Štefan je také nadměrně milující tvor - každý den miluje nějakou jinou.

Vystoupení[edit | edit source]

Štefan vystupuje v podstatě každý den. Nejčastěji z autobusu číslo 652 na stanici Odry, U škol. Dále měl několik úspěšných vystoupení ve Fokusu, kde i na playback zazpíval. Jeho nejznámější hitovka je Mandy, kterou zazpíval lépe, než původní neznámý autor. Tam mu tleskaly i holky starší 12 let, což Štefana nabudilo do další kariéry. Hitovky typu Unesen (ta o mokrých riflích) a Myslím, že Tě miluju netřeba představovat. Dokonce je nahrál ve studiu a možná k ním bude i clip. (Pokud pán z TV Barrandov přijede. Zatím nepřijel.) Pokud budete mít štěstí, můžete potkat Štefana také ve skateparku, kde každého rád přesvědčí, o tom, že není zpěvák a nikdy jim nebude.

Propagace[edit | edit source]

Součástí Štefanovy skvostné kariéry je také propracovaný systém Facebookové propagace. Každé video, status, informaci i fotku sdílí minimálně 5x do 5 minut. Tím má zajištěn maximální počet "lajků"! Na Facebooku také nemá sebemenší problém napsat si s každým. Tím se trochu vymyká ostatním celebritám. Pokud ho ovšem kdokoliv zkritizuje, použije hlášku "Jen mi závidíš, nic jsi nedokázal a já si tě smažu!" a maže. Zajímá ho názor každého obyčejného občana. Tedy jen, pokud je to názor pozitivní. Negativní se ihned maže. Je také zapsán v Guinessové knize rekordů, jako člověk vlastnící největší počet fanklubů na Světě.

  • Štefan Kadlec ( tanečník)
  • Officiální stránka "Dynamic"(Štefan Kadlec)

Štefi ego.JPG

Z tohoto soupisu je zcela zřejmé, že Štefan Kadlec má více funkcí, než průměrná školní kalkulačka.

Citáty[edit | edit source]

"Plním si svůj sen!"

"Taťka říkal, že jsem se zlepšil!"

"Pán říkal, že bude clip!"

"Ahoj, jsem Štefan Kadlec. Začínající zpěvák!"

"Když už tak IQ mám 135 - vyšlo mi to 5 krát po sobě v testu a vědět můžeš hodně věci, ale neověřuješ si je...tudiž posloucháš drby. Opravdu jdu , ahoj :)))"

"Já nejsem cikán, já jsem Ital"

"Kámo tak ty dostaneš dělo.....(huspek)"

"Stejně jsem toho dokázal víc než ty a jsem lepší než ty!"

"Chci vás všechny přesvědčit, že umím zpívat. Říkají to i lidi, co si to předtím nemysleli."

"Já se nechlubím ty osle, píšu.....oznamuji a nejsem nějaký namyšlený ! jsem stejný jako vy ostatní a žiju normální život s tím, že si jdu akorád víc za svým a začíná se mi dařit."

"OMG - oh my "gad" "

"Píšu naposled : SBOHEM ! "

Řekli o něm[edit | edit source]

"Jestli Ty si Ital, tak já jsem bílý rom!" - Rytmus

"Jestli Ty jsi zpěvák, já jsem papež!" - Usáma bil Ladín

"Jestli Ty jsi zpěvák, já jsem Usáma bil Ladín!" - papež

"Tuhle se mi zdálo, že dobře zpíváš. Pak mi můj řekl, že jsem byla totálně ožralá." - Tereza Studená, náhodná návštěvnice koncertu

"Když se mým nástupcem nemůže stát Štefan Kadlec, ať je to tedy ten Barack Obama." - George W. Bush, prezident USA

"Vždy jsem chtěl být jako on. - Justin Bieber

"Kadlec? Proč jste zase nebyl ve škole? Že zavolám tatínkovi, ať vám ty nesmysly se zpěvem zakáže! - neznámá učitelka

"Ten debil mi úplně zhnusil Adele..." - posluchačka rádia Kiss Morava

"Zajímavé je, že když ho vidíš na blízko, tak se zdá, že ty jeho vlasy jsou samostatná forma života" - nezaujatý přihlížející na ulici


Rozhovor s Terezou Drdlovou[edit | edit source]

Dne 17. září 2012 se povedlo Necyklopedii získat naprosto jedinečný a exkluzivní dokument - facebookový rozhovor mezi 15ti letou studentkou 9. třídy ZŠ - Terezou Drdlovou a 20ti letou celebritou Štefanem Kadlecem. Následující rozhovor je zde dán v naprosto nezměněné a plně autentické podobě. Varování: Čtení tohoto textu je jen na vlastní nebezpečí!

Tereza Drdlová

Štefane?

Štefan Kadlec Přibližně před hodinou Štefan Kadlec

Ahoj. ano ?

Tereza Drdlová Přibližně před hodinou Tereza Drdlová

Ahoj no.. Můžeš mi prosím tě říct, co to je za kreténskou anketu?

Štefan Kadlec Přibližně před hodinou Štefan Kadlec

já to neznám , viděl jsem to poprvé včera nebo kdy. je to soutěž o něco anketu vytvořl jeden kluk z agentury nevím co to tam řeší

Tereza Drdlová Přibližně před hodinou Tereza Drdlová

A, nejsi ty tak náhodou s Lukášem 'kamarád'?

Štefan Kadlec Přibližně před hodinou Štefan Kadlec

já nevím jak mě on bere nemám proti němu nic no.

Tereza Drdlová Přibližně před hodinou Tereza Drdlová

Takže je to tvůj kamarád.. Fajn, tak mi řekni.. Proč sdílíš takové debilní ankety? Proč? K čemu ti to je? Jako, nic ve zlém, ale nosánek už máš opravdu nahoru.. Nepiš mi sračky typu "Venku se chovám jinak" a bla bla bla.. Stačí, když si přečtu jeden z tvých statusů.. A už si udělám o tobě obrázek.. Já ti to říkám upřímně.. Prober se! Tu anketu smaž a začni se chovat jako normální člověk.. smile

Štefan Kadlec Přibližně před hodinou Štefan Kadlec

smile piš si co chceš. Strašně jsem namyšlený...slyším to zatím od tebe. je to soutěž a ne ztrapńování. tak jsem sdílel.

Tereza Drdlová Přibližně před hodinou Tereza Drdlová

já budu psát akorát to, co si myslím! řekni mi.. kde je ten fajn kluk který se mnou byl na KoprStar? který mě vždy podržel, když mi bylo nejhůř? vytratil se.. místo něj je tady člověk, který si myslí, že už dokázal nevím co, ale přešto je pořád malý jako my všichni.. já, jsem nedokázala nic.. možná pár věcí, ale víš co? mě je to jedno.. já vím, že zpěvem se uživit nedá, pokud opravdu nemáš talent.. a ty? ty se jim opravdu neuživíš.. zkoušej si soutěže jaké chceš.. až si z tebe jednou sedne celý národ na prdel, tak uznám, že jsem se mýlila, ale teď? nehraj si na celebritu, když celebrita nejsi.. měla jsem tě ráda, ale co je moc, to je moc..

Štefan Kadlec Před 59 minutami Štefan Kadlec

Nehraju si na nic. Postoupil jsem teď na nově něco jako v superstar tv soutěži do 2.kola ze 4. tisic do 200vky. Nechlubím se jen píšu, že nejsem jako vy všichni ostatní stejní....to je to o čem mluvím smile Lidi se semnou baví čím dál víc a to venku..ale na fb ti příjdu namyšlený , protože mě asi neznáš takového jaký jsem uvnitř , pomohl bych ti kdyby sis napsala. POmáhám snad každý den někomu ať mám z toho dobrý pocit. myslím si, že jsi tohle napsala zbytečně , ale děkuji za názor.

Tereza Drdlová Před 55 minutami Tereza Drdlová

Ne, vůbec se mi tu teď nechlubíš.. Normálně bys toto nenapsal.. Kdyby ti to tak nestouplo do hlavy, tak napíšeš: Ano, nejspíš to někdy přeháním, máš nejspíš - i s plno dalšími - pravdu.. a neříkej, že nemáme.. Fakt, to už není normální.. Za začátku jsem to brala, ale te´d už se to nedá -.-

Štefan Kadlec Před 54 minutami Štefan Kadlec

tak si mě vymaž . když tě tak seru lol! Nebudu takovým jakým mě chcete vy. Budu svůj.

Tereza Drdlová Před 52 minutami Tereza Drdlová

Já nemám potřebu si tě mazat, ty to určitě uděláš za mě grin náhodou, mě to celkem baví, jak se s nimi hádáš.. pořád.. u každé hádky napíšeš 20krát "ahoj, čau, odcházím mějte se" a nic z toho.. víš, kdybys ty lidi ignoroval, ty co ti nadávají.. nepsal pořád statusy a nedokazoval si pořád něco, tak tě nemá většina NJ za šaška smile

Štefan Kadlec Před 50 minutami Štefan Kadlec

zkus si to ty...nevíš jaké to je pro mě. nevíš co to je , když tě zná tolik lidí nevíš co to je , když na tebe dělají blbé parodie fotky atd. nevíš co to je, když tě slyší v rádiu přes 10.000 lidí asi tak....vieš jen psát, ale nevíš nic o tom jak se cítím. Nevíš o tom, že mám také city. svůj sen a můj facebook působíé jako propagace nevymažu si tě ...z toho jsem vyrostl vaše názory beru jestli ti vadím, nevšímej si mě.

Tereza Drdlová Před 47 minutami Tereza Drdlová

a proč si z tebe dělají ti lidi prdel? Protože jim to dovluješ! ty se numíš bránit.. Píšeš pořád to samé.. a kdyby si kdysi necpal každému furt něco o zpěvu, tak ti lidék tobě takoví nejsou..

Štefan Kadlec Před 43 minutami Štefan Kadlec ale jsou a vždy budou smile nechápeš to. Vždy každý zpěvák , tanečník atd atd atd..měl haters vždy se někdo najde i gott má i lucie bilí atd. i bieber i další s tím se musím smířit smile NJ mě nemá rád, halvně, že mi tleskají na vystoupeních a neřvou to jejich fůj které píšou hrdinsky na fb. V Jičíně mě nemají rádi tolik jako v Ostravě, Brně a jiných obcí či měst. Jičín je špatné město smile. Tu se nikomu skoro nic nepřeje víš ? smile

Tereza Drdlová Před 41 minutami Tereza Drdlová

ale Štefane, ty nejsi zpěvák, to je ten problém.. že tě zná pár lidí z Ovy, z Brna.. z tebe nedělá celebritu.. jsou to prostě jen známí..

Štefan Kadlec Před 40 minutami Štefan Kadlec

jsem začínající amaterský zpěvák. málo kdo se z NJ dostane do Kissu nebo Očka či do nova superstar do 2.lkole přes nekolik tisic lidí do 200ky. To je fuk, měj na mě názor jaký chceš. Poznejk mě radši venku a nepiš toty ěci. ok zamyslím se nad sebou. ale nevím proč rozebíráš mě... taky bych mohl tebe rozebírat, ale nechci. Asi ustoupím od této konverzace. Ahoj.

Tereza Drdlová Před 34 minutami Tereza Drdlová

Ustoupit? Ty si to prostě nepřiznáš, že? Já tě venku poznat opravdu nechci.. Já být na tvém místě, soustředím se na školu a přestanu fantazírovat, že budu slavná.. 200 lidí? a to si myslíš, že z 200 lidí se dostaneš dál, nebo že to vyhraješ? nebuď naivní.. Toto už je moc..

Štefan Kadlec Před 33 minutami Štefan Kadlec

nemyslím si to ale chtěl bych dál a dál školu zvládám tak se starej , Terez o sebe přeháníš nemyslíš ?

Tereza Drdlová Před 31 minutami Tereza Drdlová

já se o sebe starám, neboj.. a ne nepřeháním.. já třeba taky lidem necpu to, že mám jít nahrávat, že chci zkusit to a to.. kdyby se ti lidé zajímali, zeptají se mě sami.. nemám potřebu psát na facebook o každém kroku ve své "cestě slávy" - nejsem jako ty.. mě to aspoň nestouplo do hlavy.. a jen tak mimochodem.. vím, že od KoprStar je to už celkem dlouhá doba, ale co jsem se doslechla, že si o mě řekl, taky celkem hnus wink ale nevadí.. pak kdo se přetvařuje, kamaráde

Štefan Kadlec Před 30 minutami Štefan Kadlec

achjo...nebudu to ani říst. číst měj si svou pravdu Jsem kokot co je namyšlěný a nemá srdce a je naivní ahoj

Tereza Drdlová Před 29 minutami Tereza Drdlová

no, že sis to přizna.. konečně..

Štefan Kadlec Před 29 minutami Štefan Kadlec

hlavně , že jsi dokonalá. ..

Tereza Drdlová Před 28 minutami Tereza Drdlová

asi bylo zbytečné ti všechno psát.. máš svou hlavu.. a už ti tu "slávu" z hlavy nikdo asi nevytluče.. já? dokonalá? ne no.. dokonalý není nikdo.. ani já, ani ty, ani Lukáš, nikdo prostě.. všichni jsme na stejné úrovni.. a já ti řekla: až si z tebe sedne názor na prdel, tak to teprve uznám, ale.. to se podle mě nestane..

Tereza Drdlová Před 27 minutami Tereza Drdlová

  • národ

Štefan Kadlec Před 27 minutami Štefan Kadlec

to se podle tebe nestane ? ...uvidíme kdo se bude smát naposled. Podceňuj mě dál . Ahoj , Teri :);) grin s smaž si mě už. Nechci si psát s osobou , co mě nesnáší;)

Tereza Drdlová Před 26 minutami Tereza Drdlová

myslím, že se budeme dál smát všichni.. tomu, jak jsi naivní.. nic, končím -.- ty budeš zklamaný wink měj se pěkně, "zpěváku" já neřekla, že tě nesnáším grin teď si vymýšlíš wink

Štefan Kadlec Před 25 minutami Štefan Kadlec

co na to říkáš ? ty zpěvačko.. http://www.youtube.com/watch?v=XkJ_QsRhzos kdybych byl děs, tak nespolupracují atd na koncertě(vystupu...mrkni si myslíš, že jsi co jako ? na co si tu hraješ ty.. já si jdu za svým a mám vás někde bavím se s každým ale s lidma jako jsi ty ? co mi to přinese - nic,,kecy kecy kecy.. čau

Tereza Drdlová Před 23 minutami Tereza Drdlová

"zpěvačko" - ehm, jo, teď si mi to nandal no wink já si nehraju na nic.. pro mě je totiž důležitější škola a to, abych neměla trapas po celém NJ jako máš ty.. zpěv je až na druhém místě.. ale jo, sám si říkal, že názory bereš a teď toto.. protiřečíš si no.. už se loučíš myslím podruhé grin pohoda, zvykla jsem si

Štefan Kadlec Před 22 minutami Štefan Kadlec

tak nepiš a nebudu se tu loučit jak kokot pořád. dělám taky školu,..tak klid:D! Jičín je vypičené město wink co se týče podporování . to ti řekne každý fotbalista i hokejista atd..

Tereza Drdlová Před 19 minutami Tereza Drdlová

jo, maséra.. no, to nebudu řešit, je to fuk.. děláš školu.. další věc, kterou vytahuješ všude grin proboha.. Jičín že je vypičené město? ne, spíš jsou tady upřímní lidé a hold někdo to nesnese i když tvrdí, že jo.. vidíš, napsal si, ať nepíšu a sám si zase poslal celkem slohovku..

Štefan Kadlec Před 18 minutami Štefan Kadlec chytrý jak papuč fakt grin...díky tobě se změním, yes:D jsem pořád stejný, ale serou mě vaše trapné kecy..já si mohu dělat co chci ! jasné ?!

Tereza Drdlová Před 15 minutami Tereza Drdlová

nerikam, aby ses menil kvuli me.. je plno lidi, kteri maji stejny nazor

Štefan Kadlec Před 15 minutami Štefan Kadlec

ať si ho mají grin

Tereza Drdlová Před 13 minutami Tereza Drdlová opravdu je zbytecne s tebou resit :'D achjo

Štefan Kadlec Před 12 minutami Štefan Kadlec

smile mě říká rodina, poslouchej a věř v sám sebe. wink čus

Tereza Drdlová Před 11 minutami Tereza Drdlová

zapomněli tam něco dodat: ale nechovej se jako největší celebrita wink měj se!

Štefan Kadlec Před 11 minutami Štefan Kadlec

nechovám. Kdybych se tak choval nechodím za normal lidma =);) do skejtu a jinam ven.... bavil bych se s lidma z rádia a tv soutěží atd...a nedělám to. Tak mi nepiš takové věci o namyšlnenosti a hraní si na něo. vážně o mě víš piču.. nerozčiluj mě večer piš si jiným....mě to celkem nezajímá. Nesedím ti ok, co už.

Tereza Drdlová Před 10 minutami Tereza Drdlová

nesedíš no wink konec, měj se

Štefan Kadlec Před 10 minutami Štefan Kadlec

suď mě podle fb grin naivko krávo blbá

Tereza Drdlová Před 9 minutami Tereza Drdlová

"naivko" - to trochu nesedlo no wink odleť už.. sám si říkal, že už nechceš psát a teď tady valíš cosi.. ahoj čau wink

Štefan Kadlec Před 9 minutami Štefan Kadlec

Kdyby jsi nenapslala první , bylo by to fajn. Já mám taky svou trpělivost, city a nervy a nenechám se otravovat váma. Jsem jaký jsem....vadím ti , tak se udělej. promiň, ale nemám fakt náladu bavit se s člověkem , který je úplně normální a neznamená nic. sbohem

Tereza Drdlová Před 8 minutami Tereza Drdlová

už si skončil, pecka! ahoj smile grin budu n FB na mobu, tak piš do zpráv


Zde je rozhovoru konec...

Fotogalerie[edit | edit source]

Odkazy[edit | edit source]