Prdel (vesnice)
Tento článek nemá nic společného s článkem Prdelsk. To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit. |
Tento článek nemá nic společného s článkem Zakopaná prdel. To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit. |
Tento článek nemá nic společného s článkem Konečník. To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit. |
„Já, é... být primitivní domorodec.“
- Obyvatel Prdele
Každý z vás to určitě zažil. Rozhodli jste se pro nevšední dovolenou do Bohem zapomenutých krajin. A najednou narazíte na vesnici, dokonale izolovanou od zbytku civilizace. Skoro byste přísahali, že jste se octli někde v 15. století. Pak tedy vězte, že jste se dostali do Prdele, vesnice s velice zajímavými vlastnostmi.
Velice zajímavé vlastnosti[editovat | editovat zdroj]
Člověk by řekl, že takovýchto vesnic musí na světě existovat celé tisíce. Ale to je omyl. Kurva velkej vomyl. Ve skutečnosti je to jenom jedna vesnice. Prdel má totiž jakousi nadpřirozenou schopnost zjevovat se v cestě náhodným kolemjdoucím (tato vlastnost nebyla dosud uspokojivě vysvětlena. Také není příliš známo, jak je možné, že se dokáže na satelitních snímcích ukazovat na mnoha místech najednou). Nejčastěji ji najdete na nepřístupných či opuštěných místech, např.:
- bažiny
- hluboké lesy
- tundra
- vysoké hory
- pouště
- izolované ostrovy
- pražský hrad
- ...
Samozřejmě se Prdel snaží držet co nejdále od civilizovaných míst, takže ji v Americe, většině Evropy a dalších podobných polohách prakticky nenajdete. Navíc se místa, kde se mohou objevovat, postupem času zmenšují, v minulosti byla tato oblast daleko větší. Vyskytuje se jen tam, kde je koncentrace bortlia 2 nebo méně na Bordelově stupnici.
Nezajímavá informace[editovat | editovat zdroj]
V tomto století je u lidí zvykem posílat do této vesnice jiné lidi větou: Jdi do prdele! Pokud vám toto někdo přikázal, není nutné tento rozkaz plnit, pokud vám ho nedal Miloš Zeman nebo Kakabus. Ovšem pracháči chodí jen do prachdele.
Obyvatelstvo[editovat | editovat zdroj]
Prdelané jsou primitivní domorodci. Ve skutečnosti nikdo z nich nikdy neviděl civilizaci, moc dobře ale vědí, že něco takového existuje. Zjevování se v pustinách je součástí jejich kultury. Nejčastěji se vydávají za Indiány, Laponce, Sibiřany, Mongoly, Číňany, Araby, africké domorodce, australské domorodce, Maory, alkoholiky, občanů především z Vyškova který se považují za mongolíky.
Náčelník[editovat | editovat zdroj]
Nejvyšší velitel Prdele. Vůči turistům se snaží vypadat co nejvznešeněji (samozřejmě v mezích předstírání). Často ho najdete, jak se ožírá jako prase, bývá ověšen velkým množstvím různých šperků a má břicho jak balón. Tento břich je též znakem vážnosti jeho úřadu (viz Kocourkov) - řečeno slovy našich vietnamských spoluobčanů: čím víc břicho, tím víc kápo. Káže všem ostatním vesničanům. Jde k němu většina zisků z přivítání návštěvníků (viz níže). Jeden z náčelníků se často zjevuje na pražském hradě.
Šaman[editovat | editovat zdroj]
Má za úkol vyhledávat potenciální místa ke zjevení se. Je druhý nejvznešenější po náčelníkovi. Obvykle je oblečen do kůže nějakého exotického zvířete. Ve volném čase si hraje s počasím, způsobuje zemětřesení app.
Oddělení pro přivítání návštěvníků[editovat | editovat zdroj]
Má speciální úkol: zajistit "bezpečné ubytovaní" turisty, "postarat se" o jeho majetek, "pečovat" o jeho tělo a vůbec zajistit, aby mu tu bylo "tak dobře", aby se už nevracel domů.
Obyčejný obyvatel[editovat | editovat zdroj]
Jeho jedinou úlohou je strašně se divit příchodu turisty.
Historie[editovat | editovat zdroj]
V nejzazší minulosti byly na Zemi jen nepatrné kmeny lovců a sběračů, což do tohohle článku vlastně ani nepatří. Pak začly vznikat malé vesničky - každá se velmi podobala Prdeli, ale pozor, nebyly to skutečné Prdele. Pravá Prdel vznikla asi 5000 let před Batrachem (asi 3005 let před naším letopočtem). Tehdy žil jistý muž jménem Yhir'zjji Bharr'wauubegchrrr. Byl náčelníkem vesnice. Jednoho dne objevil pozoruhodný fyzikální zákon, který mu umožňoval přemisťovat svoji vesnici z místa na místo. A tak se rozhodl jít strategickou cestou - zjevovat se na pustých místech a překvapovat kolemjdoucí. Zároveň tak vyřešil ten problém, že jeho dědina neměla téměř žádnou kulturu. Přitom pojmenoval svoji vesnici "Bhrrreuwthelwl" (V překladu Prdel). A už to jelo.
Vesnice v kultuře[editovat | editovat zdroj]
- Měsíc svítí jako prase,
- kočka leze po tarase.
- Za stodolou sere pes,
- taková je naše ves.
kup si plastovou prdel
Bratranec mi říkal že si ho do prdele
píchal.