Kurt Kombajn

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?


Kurt-cobain.jpg
Kurt Kombain
Biografické informace
Pohlaví

muž

Barva očí nedefinovatelná (původně byla modrá)
Vlasy

vyblité

Narození

20. února 1967 Vidlákov city - emerika

Úmrtí

5. dubna 1994

Národnost

Vidláckoemerická

Tituly

předseda, kombajnista

Přezdívka

Kurtík

Zajímavosti
1

1. místo v kombajn rally, 1. Místo v počtu vpichů trávy do žíly, 1. místo v kouření heroinu

Celým jménem Kurt Kačer Donald Kombain (20. února 1967 – 5. dubna 1994) byl emerickej vidlák, kombajnista, jež vlastnil kombajnový spolek nazvaný Nirvana a který také neustále nosil propecené farmářské košile. Jeho oblíbená barva košilí byla červená. Byl vyšší postavy, měl hnědé vlasy a původně modré oči (díky dlouhodobému hulení, šňupání heroinu a bůhví čemu všemu ještě mu napuchly a zrudly). Měl velmi široké zkušenosti s drogami, nejraději si píchal trávu přímo do žíly. I tak byl pro ženy velice přitažlivý. Jeho vousy a vlasy byly prostě šmeksy. Zřejmě proto se stala jeho osudnou Kórtie Lovly ze spolku farmářských zpěvaček.

Dětství[edit]

  • Furt Kofein se narodil ve stodole na slámě, jeho rodina ho vychovala jako vidláka. Byl takovým druhým Ježíšem farmy.

V mládí měl zvláštní koníčky, například ho bavilo pečovat o květiny, převážně o konopí a zvláště vařit a následně šňupat po nocích s kamarády heroin v malé rodinné dílně jejich domku, což vedlo k narušení jeho mozku, z čehož plynou jeho další zvláštní koníčky z nichž je nám známé pozorování například sledování přípravy čokolády krávami od Milky.

O tom všem si vedl důkladné zápisky, které se díky prakticky neustálé přítomnosti LSD v krvi místy mění ve všelijaké, prozatím nikým nerozluštěné, klikyháky. V případě rozluštění slibují úřady zabývající se studií LSD finanční obnos. 
Z toho vyplývá, že se nám podařilo přeložit pouze některé části, které sem nepřidáme, protože proč jako. Sorry jako. 

Originál Bobkovacího deníčku.

Dospělost[edit]

  • Když Kurt Kombain dospěl, převzal po otci statek s přilehlými makovými a konopnými políčky. Díky práci na statku, kterou spolehlivě plnil na 350%, zjistil něco co ovlivnilo celý jeho život. Přišla totiž imperialistická pětiletka a s ní i den, kdy měl poprvé usednout za volant kombajnu. Kurt, trošku nejistý, tedy vyrazil s kombajnem na pole. Řízení kombajnu ho silně ovlivnilo a oblíbil si ho natolik, že se rozhodl kombajnovat profesionálně. Svůj kombajn pojmenoval NIRVANA, podle pocitu, který při řízení prožíval. Do polí pak kombajnoval nápisy, básně, texty, které si společně s rachotivým zvukem motoru jeho kombajnu oblíbil kde kdo. A tak se Kurt Kombain stal slavným. A to hlavně díky jeho nejslavnějšímu textu vyježděném v poli: Kdo smrdí, ten jede
  • Jenže čím víc lidí mělo jeho kombajnování rádo, tím víc Kurt kombajnoval do polí depresivnější a stupidnější nápisy. Ale lidem se to líbilo, vždyť to byl přece Kurt Kombain! Kurt najednou díky slávě ztratil chuť pro život a v hlavě, kterou měl v té době již značně vyhulenou, vznikla psychická barikáda a kombajnování pro něj pomalu přestávalo být smyslem jeho života. Začal se nesnášet, dokonce začal nesnášet i svůj kombajn. A to byl začátek jeho smrti. Naposledy zasedl na svůj kombajn 5.4. 1994 poté, co se naprosto zfetovaný po shlédnutí slavného českého velkofilmu Vesničko má středisková rozhodl, že si vytvoří vlastní sochu odlitou ze sádry, vyjel do pole. Tam napsal další slavný citát: Je lepší kombajnovat, než vyhasnout když toto napsal, šňupl si svojí poslední dávku heroinu a údajně nechal puštěný motor svého kombajnu, odjistil brzdu a nechal se přejet. Naneštěstí se však jeho pokus nepovedl a místo svého vlastního otisku v poli z něj zbyl jen mastnej flek a potrhaná smradlavá (a též poněkud více červenější) košile. To byl definitivní konec Kurta Kombaina...