Medojed

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Medojed strašlivý
Medojed1.jpg

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: strunatci (Harpsichordata)
Třída: savci (Mammalia)
Řád: šelmy (Carnivora)
Čeleď: lasicovití (Mustelidae)
Podčeleď: medojedové (Mellivorinae)
Rod: medojed (Mellivora)
Baldur von Brunzbach, 1666
Binomické jméno
Mellivora horribilis

„Věřte mi, nikdy se nechtějte setkat s medojedem.“

- člověk, který již není mezi námi

„Už nemáme munici ani do samopalů ani do tanků, a ta mrcha medojedská tu furt vopruzuje!“

- voják, který již také není mezi námi

Základní informace[edit]

Medojed strašlivý (Mellivora horribilis) je šelma z čeledi kundovitých (dříve lasicovitých), jeho vzdáleným příbuzným je tedy i lasice kňuba. Spolu s medojedem kapským je dvojjediným žijícím zástupcem podčeledi MedoYeddi a rodu MedoJed.


Medojed strašlivý je též nazýván božským stvořením kvůli mnoha důvodům jako například.
Co že jako? No jako například.
Zaprvé je jeho odolnost je ohromná, dokáže přežít nejen rány z ručních zbraní či dokonce rány osudu, ale také střely z praku skobičáku, artilérií tanků, křižníků, prdometů, stíhaček, a dokonce i střely střelce šachového. Na světě jen málo věcí toto zvíře dokáže zranit nebo dokonce aspoň trochu připozabít. Mezi ně patří atomová bomba, Chuck Norris, orbital strike (stávka orbitálů), srážka dvou planet minimálně velkosti země, či srážka ze mzdy (alimenty). Vědci se snaží zjistit, jak ten zatracený medojed dokáže odolávat silám tak skutečně neskutečně velkým, a při tom takzvaně "nedávat mrd"(https://www.youtube.com/watch?v=NvlalDNxccw).
A zadruhé... jako teda že taky něco, ale už nevím co.

Mellivora horribilis

Vznik[edit]

Kolem tohoto zázračného zvířete jsou mnohé spekulace a teorie. Mnohé jsou nesprávné a také nudné, jako třeba to že se postupně vyvijel z jednoduchých, víceduchých, či zcela bezduchých orga(ni)smů, a to, že jsme měli stejného předka i zadka.

0.) Teorie MedoJedu[edit]

Může za to jedovatý med kavkazských včel. Nektar rhododendronů od Černého moře totiž má prokazatelné halucinogenní účinky. V tomto případě, vlivem excesivní včelařské pařby, nabyly tyto účinky takové mohutnosti, že v komplexní existenci halucinatorní vidiny převážila její reálná složka nad složkou imaginární, a přízračná vidina se tak zhmotnila. Z neškodného, roztomilého domácího zviřátka se tímto stala strašlivá příšera do šera, a tato potvora, odloupnuvší se z nereálna, vypravila se na svou zkázonosnou pouť světem. A to je též důvod, proč se tato bestie nazývá MedoJed. A taky proč tahle teorie může být klíďobrďo i nultá.

1.) Teorie příkazového řádku[edit]

I tato teorie pracuje s tím že medojedi kdysi bývala normální zvířata, ale poté, jakýmsi nedopatřením osudu, jeden z hackersky vzdělaných medojedů získal přístup na příkazový řádek k reálnému světu. Díky němu pak tato zvířátka mohla získat i adminská práva, a tak si mohla “nacheatovat” nesmrtelnost příkazem /gamemode 1 nebo /livemode 1. Toto by vysvětlovalo jejich odolnost, ale také jejich znuděnost, protože jsou nesmrtelní nemají v životě žádnou výzvu. To, že jsou permanentně znuděni potvrzuje i to, že dosud nebyl shledán byť i jediný případ, kdy by byl nějaký medojed zastižen oblečený.

2.) Teorie božských dětí[edit]

Tato teorie se opírá o hypotézu, že medojedi jsou děti bohů. Vysvětlovalo by to jejich schopnosti, ale ne jejich vzhled, protže by bylo potřeba dohledat, o které hustě osrstěné a drápkaté bohy by se jednalo. Třeba by se nakonec i nějaký ten božský chlupatec našel, ale ani pak by to asi nic pěkného nebylo.

3.) Teorie mimozemšťanů[edit]

Třetí teorie pojednává o možnosti že medojedi jsou mimozemšťané, kteří havarovali na zemi a od té doby tu s námi žijí. Země je ale už přestala bavit, a teď se snaží získat kontrolu nad vesmírným programem NASA a prostě docela sprostě odletět na jinou planetu. Možná si říkáte, že jim za cesty dojde palivo, jídlo, kyslík, chlast, matroš atd, ale jak je známo, medojed “nedává mrd”, což sice lautr nic nevysvětluje, ale nakonec dyk to je stejně fuck.

4.) Teorie mazlíčka Chucka Norrise[edit]

Chuck Norris, údajně už před stvořením světa Bohem, požádal Boha o mazlíčka, kterého by omylem nezašlápl (kopem z otočkou pozn. red.), nebo kerýho by nespolkla černá díra, co si tehdá dávával k snídani (a později si na ně bohužel vypěstoval alergii). Bůh, ze strachu před Chuckovým hněvem, stvořil superodolnýho nezabitelnýho medojeda, prapředka medojedů dnešních. Chuck ho pak ale, jak už se mu holt stávalo, stejně nějakým trapným omylem zabil. A jak se tak ten zabitý nezabitelný pramedojed rozprsk na hadrycucky, z každého tohoto kousku vypučel nový malý medojed. Od té doby se také medojedi rozmnožují vegetativním pučením (pučujou si na veget), jehož složkou je i jejich obsesivní medožroutství.


Takhle ňák vypadá MedoYedi. A to mu ještě celá půlka špeku zbývá...

Medojedizmus[edit]

Medojedizmus (MedoYeddism) je náboženství, sekta, nebo alespoň sekt vyznávající životní styl. Členové jsou známi tím, že uctívají medojedy, nedávájí mrd, a jsou to pořádní tvrdohlavci. Označení “Ty jsi ale medojed!” znamená že je člověk buď tvrdohlavý (či alespoň pěkně natvrdlý), nic ho nezajímá, nebo, během podivných medojedných rituálů (viz nultá teorie kavkazského medojedu), uctívá medojedy.

Medojed MedoJedem sjetý

Odkazy[edit]

Bouncypotato.gif
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat.jpg