Rout

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?
Rout
Časová osa: Od vzniku Země
Stupeň ohrožení
neohrožený
Vědecká klasifikace
Říše: živočichové
Kmen: nezařaditelní
Řád: malomozci
Čeleď: debilovití
Rod: idioti
Druh: Rout
Binomické jméno
Divokus Kokotus
(Ujel Israzil, 2013)

Tento článek je o Routovi.

Stručný popis[edit | edit source]

Je to asi 18500cm vysoký tvor, žijící v západo-českém pralese. Vyznačuje se tím, že při námluvách říhá na lesy, aby nalákal samici. Bohužel, tyto zvuky lze slyšet i na kilometry daleko. Tento tvor oplývá velmi vysokou a nebezpečně bujnou představivostí. Ve stádech (nebo tlupách?) se vyskytuje po jednom a doposud je známo pouze jedno stádo (nebo snad tlupa či smečka?). Tento tvor je velice dobrý čtuch (je negramotný - nedokáže rozeznávat písmena, slova ani věty), dále je výborný hluch (to co slyší si pokaždé vysvětlí jako sprosté slovo) a sluch jak svině (svině = samice od prasete). Nelze ho zařadit mezi dosud žijící živočichy a jeho pohlaví je neurčené. Po světě se pohybuje pomocí létajícího koberce a nosí při tom místo helmy turban. V ohrožení vydává lízavé zvuky.

Historie[edit | edit source]

Narodil se neznámo kde a neznámo kdy. První zmínky o něm se objevují už na Starých Dobřanských nástěnných malbách v psychiatrické léčebně. Další zmínky o něm se objevují v antické mytologii. Jeho poslední výskyt byl zaznamenán a zfilmován, výsledný přírodovědný dokument se jmenuje Godzilla. Dále se o něm dá dočíst v magické knize, jménem Kámasútra. Ovšem toto je napsáno neviditelným inkoustem. Také jsou o něm zmínky v Koránu, kde vystupuje pod jménem Mohamed. Toto už historicky prokázáno je a 11. září 2001 se plně předvedl na americkém WTC (World Tower Center - pokud někdo neví, tak sestřelil dvojčata). Na určitých záběrech a i z vyprávění očitých svědků se může zdát, že to bylo letadlo, ale to byl právě již zmíněný Rout. Dokonce dvakrát. Jeho přítomnost na planetě Zemi už několikrát zapříčinilo hromadné vymírání živočichů. Při tom prvním zničil celý vesmír, takže ho musel Alláh stvořit znova (aneb, velký třesk). Při dalším hromadném vymírání živočichů (v té době jen bakterie a podobná drobná havěť) se vymočil do moře, ale nevěděl, že jeho moč (dnes nazývaná Domestos) hubí bakterie 24 hodin denně. Dále zapříčinil vyhynutí dinosaurů, když pojídal pravěké fazole - následky byly ničivé jak pro jeho zažívání, tak pro samotné dinosaury. Přežili pouze živočichové, kteří se schovali do zemského jádra (muslimové, učitelé, žáci a podobná havěť). Poté následovalo několik milionů let klidu a míru, než vylezly první muslimové ze zemského jádra, kteří se z původní pravlasti (označuje se za ní Afrika, ale debatuje se, zda to není spíš Mekka) vydali do Paříže a do Bruselu. Zde se přidali do jeho stáda. V oblasti jménem Perlová řeka přejel všem čínským spoluobčanům polívky (údajně v tanku BT-7, který ukradl na ruské oslavě čínského nového roku). Za to byl pak potrestán Japonci, kteří řídili tank O-I (dostal takzvaný pamlsek - velice si na něm pošmákl). V letech 2006 až 2015 strašil na jedné z Plzeňských základních škol tím, že házel na strop přísady do svačin (například salám, rajče, šunka, okurka a podobné jedy). A také vylepšil model počítače o kolečko salámu.

Zajímavosti[edit | edit source]

Jeho mládě se jmenuje Mickey Mik Mouse ([1] - ukázka jeho inteligence, zděděné po otci). Jeho DNA je ze 666% totožná s Hitlerovo knírkem. Spekuluje se o tom, zda oko na illuminátském trojúhelníku je opravdu jeho okem, nebo bradavicí, co má v podpaždí. Má na Nutelle skvrnu od krku. Když ho uvidíte s podezřele ďábelským úsměvem, utečte od něj. Pravděpodobně se chystá odpálit výbušninu. Jeho latinské jméno je Divokus Kokotus. Jeho šťastné číslo je 7 000 000. Vymyslel prášky na antikoncepci. [2] - toto snad bez komentáře. Pokud se ho pokusíte vyfotografovat, riskujete vážné poškození mobilního přístroje, případně fotoaparátu. [3] - Takto vypadá každoroční oslava nového roku u Routů - vždycky to končí naprostou devastací světa.

Příbuzní tvorové[edit | edit source]

Pat a Mat, Miky Mik Mouse, Grinder, Horst Fuchs, Babiška a Jolanda (Jolanda z toho důvodu, že občas oba melou úplně stejné sra... nesmysly).

Teorie o počtu prstů[edit | edit source]

Již zmíněný Rout také vymyslel Teorii o počtu prstů. Ta zní takto: když sečteme čísla od jedné do dvaceti, tak nám to dá 210. Když to budeme počítat na prstech na rukou, zjistíme, že první ruka má 15 prstů. Budete-li pokračovat, zjistíte, že na druhé ruce máme 55 prstů. Když budete pokračovat ještě dál, zjistíte, že na jedné noze máme 120 prstů. A máme tady poslední nohu. Na té vyjde, že máme 210 prstů. Když sečteme 15, 55, 120 a 210, dostaneme číslo 400. Takže máme 400 prstů na dvě ruce, což činí 200 prstů na jeden prst. 200x10 je 2 000, takže to máme 1 000 prstů na jeden prst. 1 000x10 je 10 000, což činí 5 000 prstů na jeden prst. 5 000x10 je 50 000. Toto už znamená, že máme 25 000 prstů na jednom prstu. 25 000x10 je 250 000... takto by jsme mohli pokračovat až do úplného zblbnutí, do konce světa, do naší smrti nebo do našeho narození... Bohužel ale není vědecky podporována, takže se všude uvádí, že máme prstů pouze 20.

Hlášky[edit | edit source]

 • Strč si tu prdel do prdele...!
 • Nula plus nula je jedna
 • Cože? Jezdí tam na předkožce?*
 • Před chvílí jsem vešel do dveří, když se v tom z televize ozvalo: A v tom přišla ona...
 • Včera jsem se procházel s taškou s osobními věcmi. A dneska jsou hlášený čtyři bomby po Plzni...
 • Přísahám na tvou smrt, že se ti nic nestane"
 • Chcípni ty kamaráde!"
 • V pátek jsem čistil digestoř... a v sobotu hořelo v jednom pokoji"

Schválně jak dlouho bude tomu Routovi trvat než mu to dojde"

Jeho postupný vývoj[edit | edit source]

 1. Rout0.0.0 - Původní verze Routa, žádné funkce, jen primitivní modlící program. Stvořen v neznámé oblasti neúrodného čtvrtslunce.
 2. Rout0.0.1 - Přidán koberec.
 3. Rout0.0.2 - Koberec Routovi odletěl.
 4. Rout0.0.3 - Přidán turban.
 5. Rout0.0.4 - Koberec se vrátil k páníčkovi.
 6. -Rout0.0.5 - Turban se zamotal o kolem prolétající větvici => Turban ztracen.
 7. Rout0.0.6 - Přidána říhací funkce.
 8. Rout0.0.7 - Přidán mód Jamese Bonda => Možnost zaměřování říhanců.
 9. Rout0.0.8 - Pokus o instalaci mozku => Instalace neúspěšná - Neinstalace byla úspěšně provedena.
 10. Rout0.0.9 - Další pokus o instalaci mozku, částečně úspěšná => vznikla Teorie o počtu prstů
 11. Rout0.1.0 - Chybějící část mozku nainstalována do špatného souboru => Na zdech a na stropech se začaly objevovat části svačin.
 12. Rout0.1.1 - Přidána hlava.
 13. Rout0.1.2 - První pokusy o jeho vyfotografování - došlo k usmrcení mobilního telefonu za živa.
 14. Rout0.1.3 - První pokusy o srozumitelné přemýšlení.
 15. Rout0.1.4 - První pokusy o srozumitelnou komunikaci => Pokusy fatálně selhaly, následně předány Schwarzenbergovi, který si je ponechal.
 16. Rout0.1.5 - Překročen věk 15-ti roků => To teprve začala sranda...
 17. Rout0.1.6 - Přidána možnost řídit tank BT-7 art. => V Číně se až podezřele rychle začal rozšiřovat hladomor.
 18. Rout0.2.6 - Verze tak rozsáhlá, že přeskočila deset verzí => Nic nepřidáno.
 19. +(-Rout0.6.9) - Dosaženo IQ -7 000 000 => Začal vznikat tento článek.
 20. RoutN.A.Z.I - Způsoben Holokaust, později byl v roce 1945 odstraněn.