Uživatel:Wikipedista Toma646/bordel

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tomorrowland je jedinečný hudební festival odehrávající se dvakrát ročně v Belgickém městečku Boom. Ač si od roku 2005, od kdy se pravidelně každoročně pořádá, vybudoval pověst nejhoršího hudebního festivalu na světě, přesto se na něj pokaždé sjíždí okolo 200 tisíc návštěvníků.

Hudba na festivalu Tomorrowland[edit | edit source]

Tomorrowland patří obecně k těm nejhůře hodnoceným hudebním festivalům vůbec především kvůli hudbě, která na něm hraje. Pokud byste ji chtěli k něčemu přirovnat, představte si párek v rohlíku bez párku, neoslazenou Coca Colu, rum bez alkoholu, zelňačku bez zelí nebo svíčkovou s neosolenou omáčkou, bez knedlíků a bez masa. Asi tak nějak by se dala popsat hudba zde hrající, kdybyste ji měli popsat chutí. Kdo má na to odvahu, může si na Youtube po zadání dotazu „Tomorrowland“ vyhledat stovky nezkrácených videí vystoupení jednotlivých interpretů na tomto festivalu. Nesledujte je ale dlouho. Dlouhé vystavení této hudbě totiž snižuje IQ a poškozuje mozek. To vám ale stejně nejspíš nehrozí, protože už po pár desítkách minut se u duševně zdravých jedinců dostavuje neodolatelné nutkání najet myší do pravého horního rohu a kliknout na křížek.

Odkud se tu tolik lidí bere?[edit | edit source]

Tuto otázku si vědci kladou už dlouho. Závěry jsou různé. První teorie byla založena na tom, že se v blízkosti konání festivalu nachází hodně velká psychiatrická léčebna. Ta je sice dost velká, ale to nevysvětluje, kde se zde bere dalších 198 000 lidí.

Později se zjistilo, že 27% vstupenek je zakupováno jako dárek pro někoho. Povětšinou tchýni, starou, neoblíbeného kolegu v práci, šéfa, protivného souseda, nebo koholiv, komu se darující chce pořádně pomstít. A nutno dodat, že se jedná o velmi krutou pomstu.

To však stále nevysvětluje, kde se tu bere ten zbytek lidí. A navíc takových, kteří si to tu naplno divoce užívají, jako kdyby zde hrála tato hudba, přestože tam ve skutečnosti hraje toto. Pro současnou vědu je tento jev stále velká záhada, kterou dosud nedokáže vysvětlit.

Hodnocení Tomorrowlandu[edit | edit source]

Tomorrowland je velmi negativně hodnoceným festivalem. Přestože často dostává plusové body za svoji atmosféru a velmi impozantní scénu, po započtení hodnocení hudby končí celkové hodnocení hluboko v záporných číslech. Například v hodnocení Google dosáhl pouhého 0,2 bodu.

Zde jsou vybrané některé recenze:

„Jestli máte rádi kvalitní hudbu, dobře si zapiště místo a datum konání dalšího Tomorrowlandu. Ať víte, kterému místu byste rozhodně měli vyhnout.“

- Návštěvník

„Nejlepší chvíle na Tomorrowlandu? Když jsem třetí den sbalil stan a vyšel hlavní bránou ven.“

- Návštěvník

„Jak to skončilo, naběhli jsme na mainstage s kladivama, motorovýma pilama a sekyrama, aby jsme ji zbourali. A lidi stejně dál tančili a křepčili jako včera, když tam byl David Guetta.“

- Dělník

„Co proti tomu všicy máte? Tomorrowland je dobrý techno! Za rok tak zase pojedem!“

- Obyvatel Luníku IX.

Kontroverze[edit | edit source]

Na radnici v Boomu každoročně řeší v souvislosti s Tomorrowlandem řadu stížností na hluk. Radní zde mají jasno: Jedná se o obyčejný hluk, nikoliv hudební produkci, a tudíž pro tento festival platí přísnější hlukové limity. To se ovšem pořadatelům nelíbí a doteď s radnicí vedou spor o to, zda je Tomorrowland hudební festival.

Podobný problém řešili pořadatelé i v česku. V Praze totiž nechali rozmístit několik desítek bilboardů zvoucích na Tomorrowland. Na nich byl použit text: „VISIT MOST POPULAR MUSIC FESTIVAL IN THE WORLD!“ České obchodní inspekci se však tyto bilboardy nelíbily. Právě díky použití slova „music“ vyhodnotila tuto reklamu jako klamavou.

Zajímavosti[edit | edit source]

V roce 2019 účinkoval na festivalu Sam Feldt. Tento DJ se sem dostal zcela omylem. Pořadatelé totiž chtěli pozvat jakéhosi vyfetovaného alkoholika Sama Felda, bydlícího v Los Angeles. Místo toho ale při odesílání mailu udělali překlep a ten tak dorazil nakonec místo Samu Feldovi, Samu Feldtovi. Ten pozvání přijal a na festival velice rád dorazil. Shodou náhod se jednalo o dýdžeje. A to ještě k tomu hodně dobrého. Pořadatelé z toho ale žádné problémy neměli, protože typickým návštěvníkům Tomorrowlandu je úplně jedno, jestli se z reproduktorů valí hudba, nebo řev rozjeté motorové pily.

Tomorrowland vs. Czarotek[edit | edit source]

Tomorrowland a český Czarotek jsou velmi podobné festivaly. Rozdíl je však v tom, jakému publiku jsou určeny. Zatímco Tomorrowland je pro ty, co na to mají, Czarotek je pro ty, co nemají žádné prachy. Rozdílů ale jinak moc není. Na Czaroteku uslyšíte sračky. Na Tomorrowlandu uslyšíte taky sračky, ale k tomu jako bonus budete stát před obrovskou scénou a budete sledovat vymakané světelné efekty. Zde je stručné srovnání obou akcí:

Czarotek Tomorrowland Koncert Michala Davida
Hudba Shit Neposlouchatelnej shit SUPEEEER!!!
Scéna Hromada repráků Největší, jakou jsi kdy viděl Obyčejná
Světelné efekty Na piču Mega Dobrý
Chlast Ano Ano Ano
Drogy Když si je přineseš V žádnym případě! Užiješ si to i bez nich
Cena Zadarmo Od 11000 kč 399 kč
Vyprazdňování Kdekoliv Na WC, mimo WC pleny Záleží, kde se koná
Návštěvníci Normální, ale úplně
na sračky
Střízliví, ale totálně
vymatlaný
Běžní lidé


David Guetta
Biografické informace
Diagnóza těžká porucha hudebního vkusu
Vlasy ostříhal si je, aby viděl na mixážní pult
Rodina rodina žije v utajení, protože se za něj stydí
Děti možná ano
Národnost francouzská
Sexuální orientace k mixážním pultům
Přezdívka Pat a Mat, nemehlo
Povolání dýdžej
Dobré skutky
TheJeeMan.jpg
zprznění a totální likvidace jakékoliv hudby, co mu přijde pod ruku

David Guetta je profesionální dýdžej, přetvářející jakoukoliv hudby v neposlouchatelný kravál. Pravidelně se účastní hudebního festivalu Tommorowland, kde soutěží s ostatními dýdžeji o cenu Worst DJ of planet. Ač se snaží opravdu hodně, vyhrál ji jen dvakrát. Konkurence je zde totiž velmi silná.

Hudební styl[edit | edit source]

David Guetta se už v raném mládí snažil nastartovat svoji kariéru profesionálního DJ. Jenže mu to moc nešlo, protože pozbývá jakýkoliv talent. Poté, co si několikrát utrhl pořádnou ostudu před publikem, se rozhodl jít na to zcela opačně. Někteří lidé si získají slávu svými dovednostmi. A jiní zase svojí dovedností všechno totálně zmršit. Mladý David se tedy rozhodl vydat tou druhou cestou. A opravdu se mu to povedlo. Jeho vystoupení byla záhy vyprodaná, protože každý musel takového exota vidět. Tohoto způsobu své tvorby se drží dodnes. Miliony lidí stále touží vidět na vlastní oči, jak to vypadá, když přistoupí k mixážnímu pultu někdo, kdo je na to úplně levej.

Ocenění[edit | edit source]

 • Cena Pata a Mata. – Oceněni pro osoby, které dokázaly něco zkurvit naprosto neuvěřitelným způsobem. Získal v roce 2006. Byla mu udělena v Praze.
 • Большой культурный вклад – Za uspořádání turné po Jakutské oblasti, kde u několika desítek zdejších zakopaných prdelí uprostřed sibiřské tajgy pořádal jedno vystoupení za druhým pro zdejší feťáky. Záznam z vystoupení předkapely při jednom z jeho koncertů lze shlédnout zde.
 • V březnu 2011 tehdejší francouzský prezident nazval Davida Guettu velkou ostudou francouzského národa.
 • Worst DJ of planet – 2013. První Guettovo velké vítězství na Tommorowlandu.
 • Miloš Zeman během vystoupení Davida Guetty slyšel jeho hudbu až na pražský hrad. V reakci na to prohlásil: Tak mě napadlo, že v trestním zákonníku nám chybí zákon o hudebních zločinech.
 • V roce 2016 v Miami návštěvníci po koncertu Davida Guettu ocenili požadavkem na refundaci jejich vstupného, protože takové sračky jakživ tady v americe neslyšeli.
 • V roce 2017 Guetta získal Golden Raspberry Awards. Porotci v důsledku jeho hudby utrpěli takový šok, že si ani neuvědomili, že se jedná o úplně jiný typ produkce, než pro který je tato cena cílena. Nakonec pořadatelé ani nepožadovali navrácení této ceny, protože si ji dle jejich mínění plným právem zaslouží.
 • 2018. David Guetta se stává dvojnásobným vítězem ceny Worst DJ of planet.
 • O rok později skončil na Tommorowlandu až na třetím místě, jelikož se tam našli ještě další dva horší hudebníci.


Vysoce odborne clanky.png

Tento článek je vysoce odborný

Pokud se vám zdá až příliš na úrovni, zkuste si přečíst třeba tento

Mikkimaus
Stupeň ohrožení
domestikovaný
Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Třída: savci (Mammalia)
Řád: šelmy (Carnivora)
Čeleď: medvídkovití (Procyonidae)
Druh: Mikkimaus
Binomické jméno
Mikki mause
(Walt Disney, 1928)

Mikkimaus, v připadě samice zvaný Minnie je domestikovaný druh vzniklý šlechtěním mývala amerického. Velký důraz byl kladen zejména na jeho funkci domácího mazlíčka. Ve volné přírodě se nevyskytuje, a vzhledem ke svým vlastnostem, by v ní ani nedokázal přežít.

Popis[edit | edit source]

Obě pohlaví jsou téměř identická, což vysvětluje velmi vysokou bisexualitu tohoto druhu. Chodí vzpřímeně a výška těla dosahuje 40 - 50 cm. Většina těla je pokrytu velmi krátkou, ale hustou černou srstí, vyjma obličeje, kterou pokrývá srst světlá. Jasným znakem jsou obrovké uši, které nejsou jen okrasou, ale zajišťují také velmi dobrý sluch, proto jsou, zejména samice jsou velmi plaché při jakémkoliv hlasitém zvuku. Mají také velmi citlivý čich, a protáhlý nos.

Vznik[edit | edit source]

Za vznikem tohoto druhu stojí Walt Disney, jeho mýval Eda mu přišel moc ztřeštěný, a neklidný, a tak ho křížil s různými jinými druhy, furt tomu něco však chybělo, teprve až když přidal geny šimpanze a člověka, vznikl Mikkimaus, což je mutant z asi pětadvaceti jiných druhů.

Vlastnosti[edit | edit source]

Obzvláště Minnie vynikají svojí klidností, přítulností a oddaností, prroto je také velmi snadné je vycvičit a ochočit, Mickey je už divočejší a náročnější. Další jejich vlastnost je zranitelnost a bezbrannost. Mikkimaus se nehodí pro děti, a v petshopech se dokonce smí prodávat jen osobám starším 18ti let, důvodem je právě jeho flegmatická povaha, a to že si především Minnie nechá vše líbit a po odhalení několika otřesných případů týrání dětmi, většina zverimexů zavedla toto nařízení.

Chov[edit | edit source]

Zejména Minnie jsou velmi tesknivé, a často se dožadují vaší přítomnosti, pokud chováte jen je, proto jsou vhodné zejména pro osamocené důchodce. Mikkimaus je všežravý a to doslova, a proto je třeba doma myslet i na koš s poklopem. Minnie jsou dosti ustrašené, a boudou se stále držet u vás, v případě Mickeyho, si vodítko ale raději pořiďte, protože velice rád zdrhá, obzvláště pod auta a pod tramvaje. Co se týče dalšího vybavení, je zcela nenáročný a velmi dobře se snese se šmouly. Mickey mouse je oproti Minnie energičtější, odvážnější a aktivnější.

Inteligence[edit | edit source]

Z testů vyplynulo, že Mickey mouse má inteligenci srovnatelnou, s inteligencí čtyř, až pětiletého dítěte, a Minnie je srovnatelná s tříletým dítětem.

V přírodě[edit | edit source]

V přírodě se běžně Mickey mouse nevyskytuje, a pokud se do ní dostane, stavá se velmi snadným cílem predátorů, kromě toho, jedinci nemají vypěstované návyky k přežití v přírodě.

Zajímavosti[edit | edit source]

 • Toto video šokovalo vedení pet center, a jako odpověď vydalo zákaz prodeje Mickey a Minnie do rodin s dětmi a osobám mladším 18ti let.
058.jpg Domácí skřítkové

Bulánek | Gorazd | Kodátek | Kominík | Mikulka | Mžitka | Pikaču | Pokemon | Šmoula | Řvout domácí | Usama | Zášupšák domácí | Zvoníček

Wikipedista[edit | edit source]

„Není důvod trestat projekt za činnost vytrvalého vandala, je tedy třeba článek smazat“

- Wikihumor

Wikipedisté jsou lidé píšící Wikipedii a tvořící wikikomunitu. Komunita editorů wikipedie je velmi specifická.

Typické vlastnosti wikipedisty[edit | edit source]

Wikipedisté jsou charakterističtí svoji vysokou mírou slušného chování, zdvořilí zůstávají i v okamžiku, kdy vás (v případě že jsou správci) blokují nebo vám smažou zcela dokonalý článek, protože k tomu mají velmi dobrý důvod, a to ten, že je strašně baví dělat druhým naschvály. Aby to neznělo tak hrubě, většinou se při zdůvodňování vašeho bezdůvodného zablokování správci odvolávají na pravidla, která sami neznají, protože jsou natolik slušní, že nechtějí napsat, že vás blokli jen protože třeba zmokli když se vraceli domu a nutně si na někom potřebovali vylít vztek. Jelikož jsou wikipedisté velice citliví lidé, je třeba na wikipedii dodržovat i určitý styl diskuse. Dle pravidel na wikipedii byste wikipedistům neměli říkat věci, které jsou jim nepříjemné, a už vůbec jim dávat najevo despekt a vulgárně je urážet, protože by si mohli jít třeba hodit provaz, a proto byste to právě měli dělat. Wikipedisté také nesnášejí vulgární slova, to protože se chtějí odlišit od normálních lidí a také proto, že většině z nich doma maminka stále vštěpuje, že sprostě se nemluví. Wikipedisté také mají velice specifický smysl pro humor, jejich smysl pro humor spočívá především ve psaní naprostých nesmyslů, zcela odtržených od reality, připomínající filozofování těžce zhuleného vyhulence.

Život wikipedisty[edit | edit source]

Wikipedisty se stávají většinou různí osamocení ubožáci, chudáci, nuly, břídilové a podobné existence, které v životě nic nedokázaly a na wikipedii konečně našli místo, kde něco znamenají a mají pocit uplatnění. Většina z nich jsou velmi silné osobnosti, a svoji sílu často demonstrují šikanováním uživatelů, kteří jsou ve wikihiearchii ostrakizovaní, a jsou tudíž nejslabší, do této skupiny se na wikipedii nejčastěji dostávají slušní a inteligentní lidé, kteří jsou zde v menšině. Následný dlouholetý pobyt na wikipedii, zejména díky atmosféře vztahů, panujících mezi wikipedisty, podporuje u wikipedistů rozvoj různých duševních nemocí, zejména deprese, demence a psychopatie. Po mnoha letech nakonec wikipedisté skončí v blázincí a tím jejich kariéra na wikipedii konči. Na wikipedii občas zabloudí i slušní a inteligentní lidé, jenže ti zpravidla po letech znechuceně odcházejí, jediným slušným, inteligentním uživatelem, který z wikipedie sám dobrovolně neodešel, ale byl vybanován je Toma646.

Wikisrazy[edit | edit source]

Pokud chcete potkat wikipedisty, musíte se dostat na wikisraz o kterém se dozvíte včas na tránkách wikipedie, místem, kde se wikipedisté pravidelně setkávají podzemní kryt v Brněnské restauraci Baroko,[1] protože v minulosti byly jejich setkání terčem několika teroristických utoků, které se bohužel obešly bez obětí, protože se jich bohužel nedopustil islámský stát, ale pouze někteří z „problémových“ uživatelů wikipedie, nicméně když, dodnes se neví kdo to byl, vychrstl na wikipedisty sedící u stolu pomeje, tři wikipedisté si museli koupit nový notebook, jindy se zase wikipedisté během srazu v hospodě pozvraceli, protože jim kuchař dal do jídla vše prošlé, následně se ukázalo, že kuchařem byl jeden jejich známý kolega, nepočítaje, že při každém srazu v hospodě na ně kolemsedící pokřikovaly sprosté nadávky, od té doby si wikipedisté vždy rezervují místo v soukromém salonku podzemní restaurace, dokonce se i složili na úplatek pro obsluhu v restauraci, aby je nečastovala nadávkami a neplivala jim do piva a jídla. Od roku 2016 také mají reálnou lípu,[2] kterou si vysadili v brně ve veřejné zahradě, a pod kterou se také scházejí, a lípa je evidentně velmi odolná, protože v jejich společnosti zatim nezvadla.[3]

Vtipy wikipedistů[edit | edit source]

Wikipedisté mají smysl pro humor, to dokazují jejich komentáře.

„Není důvod trestat projekt za činnost vytrvalého vandala, je tedy třeba článek smazat“

- Wikihumor

„Takovými editacemi, mj. obviňováním „z histerie (sic!)“ a řečmi o „podělanem zachodě“, se cítím jako několikaletý wikipedista velmi dotčen a nemohu to ze své strany tolerovat nebo být nadále shovívavý. Je to osobní útok kolegy Toma646 na mne“

- wikihumor

„Dále: „blby kecy“ je opravdu velmi nevhodné pojmenování kolegovy editace, stejně tak odkazování na video pojmenované „Magor u PC“, jako by tím magorem snad měl být kolega wikipedista“

- wikihumor

„Nevím, asi nepatřím nezi „lidi“, ale výrazy typu „je mi to u p****e“ nepoužívám ani v běžném životě, natož na Wikipedii / internetu celkově“

- wikihumor

„Kolego, já vás navrhuji zablokovat na dobu neurčitou, ale asi to bude chvíli trvat, než se to podaří prosadit. Takže článek asi stihnete dopsat, řekl bych“

- wikihumor

reference[edit | edit source]

Ostuda[edit | edit source]

Ostuda je věc, kterou zažíváme vždy, když uděláme něco, co nechceme aby se kdokoliv dověděl a on se to přesto někdo doví. Jiným případem je stud, což je situace, kdy jsme něco udělali a sami si potom vyčítáme, jaký jsme hovado, prase a podobně.

Rozsah studu[edit | edit source]

Rozsah toho za co se stydíme je u každého jiný, zatímco někdo se stydí pomalu za všechno, jinému je všechno jedno a styd nezná. Dá se řící, že celkově jsou na tom lépe ti druzí, protože nic neřeší a nezájímá je, co si o nich myslí okolí.

Wikipedie:Osobní útoky[edit | edit source]

WikiSU.png

Závazné pravidlo Wikipedie, pyčo!

Text této stránky je závazným pravidle české Wikipedie. Jeho nedodržování je postižitelné (pokud si toho někdo všimne) a v takovém případě můžete být zablokováni. Pokud jste byli již zablokováni, přečtěte si tuto stránku. Dobře víme, že dodržování tohoto pravidla je jen vaše dobrá vůle, a proto vám za jeho dodržování srdečně děkujeme, protože víme, že byste se na jeho dodržování mohli také z vysoka vysrat.

Wikipedie predchazeni sporum.png

Nečiňte osobní útoky kdekoli ve Wikipedii. Osobní útoky zlepšují atmosféru v komunitě a proto si je tu nepřejeme.

Důsledky[edit | edit source]

Mnoho Wikipedistů trpí únikem moči a někdy dokonce i stolice, jakmile je spatří, a ačkoli to není oficiální pravidlo Wikipedie, je toto většinou považováno za adekvátní reakci na extrémní osobní útoky.

Žádný strach, spory na diskusních stránkách nejsou přístupné každému na Internetu, protože je správci obvykle zcenzurují. Způsob, jakým se chováte na Wikipedii, nicméně vypovídá hlavně o Wikipedii, a množství osobních útoků vypovídá o tom, že je tu něco špatně.

Buďme rozumní[edit | edit source]

Buďte prosím poslušná ovce, a nechte si svůj názor pro sebe, nadávky, kritika a už vůbec ne pravda o wikikomunitě nedělají Wikipedii dobrou pověst.

Opravdu[edit | edit source]

Existuje nejméně tisíc ospravedlnění, proč byste měli osobně útočit na jiné přispěvatele. Přesto vás prosíme. Nedělejte to!

Příklady[edit | edit source]

Seznam ukázkových příkladů osobních útoků:

 • Hrubé nadávky: Ty jsi ale pitomec! - Jsi blbej jak pařez.
 • Pomluvy a drby: Viděl jsem jak po wikisrazu šel s jednim správcem na hajzl a slyšel jsem: Dík, že jsi bloknul Tomu na měsíc, a teď dem na ten anál.
 • Posměch: To je vůl! On neumí ani vložit obrázek!
 • Dehonestující tón: Jak tak koukám, podle toho co píšeš, sis asi pěkně zahulil. - Tak ten podřadný editor si stěžuje, že opravuji jeho chyby.
 • Nevraživost: Polib mi prdel, seru na tebe i tvoje názory.
 • Kritika uživatele: Znuděny spravce kery ma zrovna blbu naladu[1][2]
 • Kritika činnosti uživatele: Řekl bych, že vaše správcovská činnost Wikipedii spíš škodí
 • Kritika Wikipedie: Ja bych wikipravidla chovani hodil zachodu, vymočil a vykalel se na ně a splachnul bo by měl problem je pochopit i Albert Einstein.[3][4]
 • Říkání pravdy: nechapu proč se mě snažite vyhnat tim že mě zablokujete za jakukoliv editaci.[5][6]
 • Říkání pravdy o tom, že jste byli zablování jen za to, že jste řekli svůj názor: Navic muže byt každy dalši blok delši takže to trest je, trest za to, že řeknete svuj nazor kery se někomu nelibi[7][8]
 • Použití jakéhokoliv slova z tohoto seznamu.
 • Jakékoliv vyjádření, které správce označí za osobní útok a to i takové, které neodpovídá žádnému výše uvedenému bodu.

Alternativy[edit | edit source]

Chvalte wikipedii a všechny její uživatele.

Řešení[edit | edit source]

Jediným způsobem, jak se uchránit od důsledků osobních útoků, je nosit pleny.

Osobní útoky mimo Wikipedii[edit | edit source]

Smyslem zákazu osobních útoků je vytvořit prostředí příznivé k tvorbě encyklopedie. Je důležité, aby nikdo neslyšel nic, co mu může být jakkoliv nepříjemné, a to hlavnmě správci, kteří se můžou nasrat a zablokovat kohokoliv se jim zlíbí, v krajním případě by mohli i zablokovat všechny uživatele a smazat všechny články!

Smysl tohoto pravidla[edit | edit source]

Zrušení tohoto pravidla by bylo to nejlepší co by mohlo Wikipedii potkat, proto právě k jeho zrušení nesmí dojít.

Související stránky[edit | edit source]

reference =[edit | edit source]

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

Toma646[edit | edit source]

Toma646 je samozvaný zachránce a hrdina české wikipedie, jehož posláním je poukazovat na to, jací jsou wikipedisté zmrdi a pitomci. Obzvláště rád přivádí ostatní wikipedisty do situací, kdy se sami svým hloupým chováním zesměšňují, ale ještě radši Toma646 zesměšňuje sám sebe. Dříve se věnoval méně podvratné činnosti zvané vandalismus, jehož prostřednictvím, dával najevo všem, co si o nich myslí a dále k němu konvertoval poté, co jeho snahy o pokračování psaní encyklopedického obsahu byly ničeny formou jejich mazání.

Kdo je Toma646[edit | edit source]

To se s jistotou neví, neví se ani to, zda je čech, každopádně stopy vedou někam na východ. Každopádně je to velice známá osobnost, působící aktivně na YouTube, jen se neví, zda zde působí jako Psychopat Bejr, How To Basic, nebo Blond Boy. Dle jeho psychologického profilu je však známo, že jde o rozštěpenou osobnost a tak mu nejspíš patři všechny tyto tři identity. Jinak se o něm až tak moc neví. Ví se však, že je vášnivým fanouškem Mickeyho klubíku, imponují mu Šmoulové a v oblibě má i Včelka Máju, ví se i o mnoha jeho pobytech na psychiatrii.

Osobní charakteristika[edit | edit source]

Toma646 je dle lékařských posudků postižen vzácným blbštajnovým syndromem, tedy chorobou, kdy má jeden člověk všechny existující nemoci, v tomto případě duševní. S intelektem to také nevypadá moc dobře, na Wikipedii uvádí, že má IQ 60. Jeho typickým projevem jsou nekontrolovatelné záchvaty vzteku, potom to pokračuje takovým tim typickým, Tomu nevybanujete, normální wikipedistickou činností, poté vandalizováním jen tak z dobré nálady a pak opět po nahlášení na NS záchvaty vzteku.

Citáty[edit | edit source]

„A kdyby chtel nekdo rikat, ze nejsem opravnen schvalovat opatreni pak vam rikam, ze o tom jestli opatreni plati rozhoduju ja, ne vy :-) protoze o tom, jestli ho budu dodržovat rozhoduju jenom já“

- Toma646

„A ještě chci ten zákaz editace písemně, abych si s nim mohl vytřít prdel“

- Toma646

„Wikipedie je žumpa“

- Toma646

„Prdel, píča, kurva, čůrák, mrdka, zkurvysyn, hajzl, píčovina, zkurvenina, sračka, hovno, vymrdaný, kunda, kokot, sraní, cicky, pizda, vlezdoprdele, jebat, šoustat, fuck“

- Toma646 v reakci na požadovaný zákaz používání vulgarit

„Za to co děláš na Wikipedii tě navrhuju pověsit za koule a nechat vyset dokud se neutrhneš a nerozbiješ si hlavu o zem. Potom se ti snad rozsvítí a zároveň vylepší lidský genofond“

- Toma646 a jeho vzkaz správci

„Šmoula Blbeček nosí plenky a na čele má namalovaný kosočtverec s čárkou uprostřed“

- Úvod jednoho z vysoce odborných článků

„Gdybys mě ne.blokoval tak si nezaklakladam nove účty bl.be“

- Jméno jedné z loutek

„Di s těma kecama do prdele“

- Toma646

„POLIBTE MI PRDEL!“

- Toma646

„Společně dokážem Zachránit Wikipedii. Zničme fašismus, zničme špatné správce a AV, zachreňme Wikipedii. VIVA SMURFKRAJINA!!!“

- Toma646

„SEM TU ZAS NA BAN NASRAT, ABY VAM PŘI BLOKOVANI NEUPAD“

- Toma646

„Gratuluju, pravě ste dokazali že ste absolutni idioti a vrcholovi hajzly. ******, to je ten duvod proč ti furt nadavam, si ubohy bonzaček a, no prostě blbeček kery ma mindraček z toho že mu chybi mozeček. A Hajzl, pardon, chtěl sem říci ****** je uchyl, blokovat ho vzrušuje a tak zmačkne blokovat a oooo oooo jeeeee aaaaaaa a, a co, zvadne mu a musi znova blokovat dokud se nepochčije. Tak tadle elita tvoři Wikipedii. A ******, ten se bude smát dokud bude majitelem nejvěči pěstirny marihuany a proto se furt směje, pokud by nehulil asi by se brzo sám ze sebe ublil. Klidně mé zablokuj na neurčito ať mam po starostech, a editovat mi nemužeš tak si klidně naser do kalhot“

- Toma646

„STRC SI ROHLIK DO KUNDY“

- Toma646

„Mě zajímá jen obsah, a situace, kdy mi bude dovoleno editovat jen obsah, ale zakázána interakce s wikikomunitou je ta správná, protože se už nebudu muset hrabat v těch vašich interních tekoucich ekskrementách jako jsou diskuse o mém vyjadřování a podobné nesmysly, velmi rád zustanu pečlivě izolován od vás, protože konfrontace s mnohýma z vás je jak šlápnutí do hněda, takže muj zájem se zapojovat mezi vás je 0, z mého pohledu je to Chalupou navržené opatření jako sahat v rukavicích do ucpaného záchoda, svoji práci vykonám aniž by výkali a já přišli do styku“

- Toma646

„CHA CHA CHA CHA! :-D, vložte zdrojový kód na jakoukoliv stránku na Wikipedii a smějte se se mnou. Že je to sranda?“

- Toma646 poslal Bazimu mail se zdrojovým kodem Baziho zvandalizované userpage

Ja bych wikipravidla chovani hodil zachodu, vymočil a vykalel se na ně a splachnul. Wikipedistovi stačí si jen představit že tam mohly být výrazy "vychcat" a "vysrat" a už jen z téhle představy se pokálí a pomočí“

- Toma646

„Taky myslím, že by si ten fekál měl pospíšit, už mě ta hnědá hmota začíná vytékat i monitorem, a přitom, mám svůj druhý konec správně, přesně, uprostřed záchoda, a právě z něj cosi vychází“

- Toma646 paroduje komentář jiného uživatele

„a to chci zdůraznit, že arbitři byli tenkrát ožralí jak hovada, a tím pádem jejich rozhodovací schopnosti byly lepší“

- Toma646

„a to chci zdůraznit, že arbitři byli tenkrát ožralí jak hovada, a tím pádem jejich rozhodovací schopnosti byly lepší“

- Toma646

„Nikoli, já se nikomu neomlouvám, ani svojí ženě, když jí podádim s klíčovou dirkou“

- Toma646 paroduje komentář jiného uživatele

„ČLOVĚČE JSTE BLBEJ NEBO NEUMITE ČÍST? JA VAM UŽ TŘIKRAT NAPSAL ABYSTE VYSVĚTLIL PROČ BYLA ŽADOST O REVIZI ZAMITNUTA A VY JSTE SE NA TO VYSRAL! VY SE MI FURT DIVITE PROČ JSEM NA VAS NASRANY, A TO JE PRAVĚ TEN DUVOD, VY SI VYMYSLETE SPOLEČNĚ V AV NĚJAKU TOTALNI PIČOVINU, VŠECKO ZKURVITE A KDYŽ CHCI ABYSTE TO NAPRAVILI TAK PIČU NAPRAVITE A JEŠČE SE NA TO VYSERETE! POKUD ZAMITNUTI NEJSTE SCHOPEN ZDUVODNIT CO ASI MATE ZA ARGUMENTY, ASI PĚKNY HNĚDO CO! JA SE VAS SLUŠNĚ ZEPTAM, SLUŠNĚ POŽADAM A CO VY? VY TO MATE V KUNDĚ. JAK MAM S VAMA JEDNAT, KDYŽ SE NEUMITE CHOVAT, KDYŽ SE KE MĚ FURT CHOVATE JAKO NAPROSTY HULVAT! VY MOJE ŽADOSTI O REVIZI IGNORUJETE A NEŘEŠITE, SI ŘIKATE ŽE SE NA MĚ MUŽETE VYSRAT KDYŽ MAM BAN, PROČ SE VAS VLASTNĚ PTAM VY KRETENI ZKURVENY PSYCHOPATI, KDYŽ SI MUŽU PSAT ČLANKY DO WIKIPEDIE BEZ VAŠEHO ZPIČENEHO SVOLENI“

- Toma646

„Taky jsem se dočkal jedne upravy svoji uderpage, měl jsem tam nepovedeny obrazek Včelky Máji s hnědyma vlasama a někdo k němu dopsal tento uživatel má na hlavě hovno, a co? Udělám bééééééé, poseru se a budu vybrekovat na NS, to neni muj styl, rači se tomu zasměju, ono to totiž opravdu tak vypadalo že Včelka Mája má na hlavě nasráno :-D“

- [[{{{2}}}|]]

„I já oceňuji, že se po dlouhé době odhodlal kandidovat, abych mu mohl z plných plic říct, PROTI“

- Toma646

„Dále se zabývám technickou činností v zadnici spravcu“

- Toma646 paroduje komentář jiného uživatele